Duyurular

MALL OF ANTALYA VE DEEPO OUTLET 'TSE GÜVENLİ AVM SERTİFİKASI' ALDI

Akdeniz’in en büyük Alışveriş ve Yaşam Merkezi Mall of Antalya ve Deepo Outlet’in  Covid’19’a karşı aldığı tedbirler Türk Standartları Enstitüsü tarafından onaylandı.  Mall of Antalya ve Deepo Outlet  “TSE Güvenli AVM Sertifikası” almaya hak kazandı.

Akdeniz’in en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Mall of Antalya ve Deepo Outlet Center Covid-19 tedbirleri kapsamında aldığı önlemlerle “Güvenli Alışveriş Merkezi Sertifikası” almaya hak kazandı. Mall of Antalya ve Deepo Outlet Center’da 100’e yakın unsur TSE yetkilileri tarafından denetim ve incelemeye tabi tutuldu. Salgınla mücadele kapsamında alınan önlemler ve hijyen tedbirleri TSE standartlarına uygun bulunan, Mall of Antalya ve Deepo Outlet Center; “Güvenli Alışveriş Merkezi” olarak resmi makamlarca da tescillendi.
Mall of Antalya’da sağlıklı, güvenli ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşamak elimizde
Mall of Antalya’da hem çalışan hem de ziyaretçiler vücut ısısı ölçümü yapılarak AVM’ye alınıyor. AVM girişinde ve dolaşımında maske kullanma zorunluluğu bulunuyor. AVM’nin farklı noktalarında sık aralıklarla yerleştirilen dezenfektan üniteleri ziyaretçilerin kullanımına sunuluyor. Ortak alanların düzenli olarak dezenfekte edildiği AVM’de asansörler öncelikli engelli ve market arabalı ziyaretçilere ayrılarak, sosyal mesafe kuralı gereği en fazla iki kişi ile sınırlanıyor. Yürüyen merdivenler ise iki kişi arasına 4 basamak boşluk bırakılacak şekilde kullanıma sunuluyor. Mall of Antalya, büyüklük avantajının yanı sıra gün ışığı alan geniş atrium ve koridorları ile ziyaretçilerine rahat dolaşım imkânı sunuyor. AVM’de sosyal mesafe alanı bir ziyaretçi için 20 metrekare olacak şekilde uygulanıyor.
AVM içinde kontrollü sosyal yaşama uygun sosyal mesafe kuralları ve bilgilendirme panoları yerleştirilerek ziyaretçilere kurallara uyması konusunda sık sık hatırlatmalar yapılıyor.
Yüzde yüz temiz hava sirkülasyonu sağlanıyor
AVM içinde yeme içme alanlarındaki masaların mesafeleri açıldı ve sosyal mesafe standartlarına getirildi. Bol teraslı cafe ve restaurantları ziyaretçilerine açık havada oturabilme imkânı da sunuyor.  Teknolojik akıllı tesis yönetimine sahip Mall of Antalya’da  yüzde yüz taze temiz hava sirkülasyonu sağlanabiliyor. Ortam havası dışarı atılarak sürekli yenileniyor.
Aldığımız tedbirlerin eksiksiz uygulanmasının sıkı takipçisiyiz
Mall of Antalya AVM Müdürü Cem Livanelioğlu; “Alışveriş merkezimizde ziyaretçilerimiz ve mağaza çalışanlarımızın kurallara uyma konusunda büyük bir hassasiyet gösteriyor. Ziyaretçilerimizin maskelerini uygun bir şekilde taktıklarını, galerilerde dolaşırken veya mağazaların içerisinde sosyal mesafe sınırlamalarına özen gösterdiklerini gözlemliyoruz. İstisnai durumlarda görevli arkadaşlarımız hemen uyarıda bulunuyor. COVİD-19 ile ilgili aldığımız önlemlerin uygulanmasında ki hassasiyetimiz ziyaretçimizi de olumlu etkiliyor. TSE Güvenli Alışveriş Merkezi Sertifikamız da aldığımız ve titizlikle uyguladığımız bu önlemleri resmi olarak tescillemiş oldu. Mall of Antalya ve Deepo Outlet Center olarak bundan sonra da bu kuralları tavizsiz uygulamaya ve ziyaretçilerimize güvenli ve sağlıklı bir alışveriş deneyimi sunmaya devam edeceğiz” dedi.
TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni AVM Müdürü Cem Livanelioğlu TSE Antalya Müdürü Hasan Demirtaş’tan aldı.

MALL OF ANTALYA VE DEEPO OUTLET 'TSE GÜVENLİ AVM SERTİFİKASI' ALDI