TR EN RU

Rahatlığın Sembolü Pijamalar

Pijamalar dünyanın neresinde olursanız olun her kültürde olan kıyafetlerdir. Yoğun ve yorucu geçen bir günün ardından akşam eve geldiğinizde evinizin tadını çıkarmanız için vazgeçilmez parçalardır.
Rahatlığın Sembolü Pijamalar

Kendimizi en rahat hissettiğimiz ve gün içerisinde evde giymeyi tercih ettiğimiz pijamalar artık sokak modasına da yansıdı. Hatta bu sebeple bazı markalar son zamanlarda pijama desenli saten gömlek üretmeye bile başladı.

Pijama desenli gömlek

Sizde bu tarzı seviyorsanız jean ve topuklu ayakkabı ile şık, gömleğin önü açık kalacak şekilde içine giyeceğiniz beyaz atlet ve günlük ayakkabı ile spor olabilirsiniz. Mall of Antalya Penti mağazası yeni sezon modelleri ile sizlere bu şıklığı sunuyor.

Pijamalar

Ayrıca kış pijamaları seçimi yapmadan önce yatak odanızın ısısına göre parçalar tercih etmeniz uyku kaliteniz ve sağlığınız için çok önemlidir. Pamuklu, polar, saten olmak üzere aradığınız her dokudaki size uygun pijama ve eşofman takımlarını Mall of Antalya AVM & Deepo Outlet Center’daki Dagi, Kom, Suwen mağazalarından bulabilirsiniz.

Rahat Pijamalar

Hem evde hem de dışarıda giyebileceğiniz rahat giyim ve pijamaların yeni sezon kış koleksiyonlarını keşfetmeniz için sizleri Mall of Antalya & Deepo Outlet Center’a bekliyoruz.

Tarih: 17 / 11 / 2021
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.