TR EN RU

Mavinin Serinliği İle Yazı Hisset!

Tatil döneminin başlaması ve yazın gelmesiyle beraber, Bütün yıl boyunca düşündüğümüz dinlenip keyifli vakit geçireceğimiz zaman geldi. Deniz, kum, güneş üçlüsü için geri sayım başlamış demektir!
Mavinin Serinliği İle Yazı Hisset!

Tatil döneminin başlaması ve yazın gelmesiyle beraber, Bütün yıl boyunca düşündüğümüz dinlenip keyifli vakit geçireceğimiz zaman geldi. “Deniz, kum, güneş” üçlüsü için geri sayım başlamış demektir! Kadınların plajlardaki göz dolduran şıklığına alışkınız ama bu sene erkekler için de aynı durum söz konusu. Sezonun en trend parçaları ile plajda hem rahat edip hem de göze hitap eden erkeklerin sayısı azımsanmayacak derecede. Erkekler için plaj stilini tasarlamak zorlu gibi gözükse de doğru tercihlerle istenilen sonuca ulaşmak çok kolay! En çok keyif aldığımız yerlerin başında gelen plajlarda hangi kombinlerin şıklığınıza şıklık katacağını sizin için sıraladık.

Yapacağımız tatil alışverişlerinde de dikkat edeceğimiz öncelikli unsur kesinlikle rahatlık olmalıdır. 2023 Plaj modasının anahtar kelimeleri; Rahatlık ve şıklık.

Mavinin her tonu bu sezon kıyafetlerde karşımıza çıkıyor. Sezon trendlerinden deniz şortlarında ise mavi renginin ana akımı. Yaz sıcağının bunaltıcı etkisinden korunmak için rahat nefes alan pamuklu, keten yada modal kumaşlı tişört ve şortları tercih edebilirsiniz. Ayrıca çabuk kuruyan kumaş yapısına sahip olması son derece önemlidir. Egzotik desenli sörf erkek şort modellerini baskılı sıfır yaka tişört modelleri ile bir araya getirerek daha sade görünümler elde edebilirsiniz.

Gömlek tercihi yaparken hava sıcaklığını göz önünde bulundurarak koyu renkler yerine açık renklere yönelebilirsiniz.

Eğer plaj modanızı daha şık bir şekilde detaylandırmak istiyorsanız şapka, güneş gözlüğü ve stilinle uyumlu plaj havlusu gibi aksesuarlarla yazın ve güneşin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Plaj stilinizi tamamlamak ve kusursuz bir görünüm elde etmek için sizleri; H&M, KOM, MARKS & SPENCER, PAUL&SHARK ve daha fazla marka için Mall of Antalya AVM & Deepo Outlet Center ‘a davet ediyoruz.

Tarih: 17 / 06 / 2023
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.