TR EN RU

Kışın Hangi Kokuları Tercih Etmeliyiz?

Kışın parfüm seçimi yaparken dikkat edeceğiniz bazı püf noktaları sizler için derledik.
Kışın Hangi Kokuları Tercih Etmeliyiz?

Kokular duyu organlarımızla inşa edilen hafıza şehrinde, en itibarlı yere sahiptir. Mesela sokakta yürürken burnunuza gelen bir parfüm kokusu, sizi anıların içine hapsedebilir ve hatta daha önce yaşadığınız bir olayı yeniden canlandırabilir. 

Parfüm seçimi yapılırken dikkat edeceğiniz bazı püf noktalar bulunuyor. Seçiminizi yapmadan önce cilt tipinizi göz önünde bulundurmanız gereklidir. Eğer kuru bir cilde sahipseniz yoğun, yağlı bir cilde sahipseniz hafif kokuları tercih etmelisiniz. Bu tercihler bulunduğunuz mevsime göre de değişkenlik gösterebilir. Bizde kış mevsimine uygun esans oranı en yüksek olan baharatlı, odunsu ve tatlı kokulu parfümlerden birkaçını sizler için derledik.

Parfüm Nasıl Seçilir

Burberry My Burberry ; İçerisinde bulunan özel çiçeksi notalar ve sıcak baharatların dansına bayılacaksınız. Valentino Donna ; Üst notada bergamot, orta notada iris ve gül, alt notada ise deri, vanilya ve paçuli ile dikkat çekiyor. Dolce&Gabbana Pour Femme ; Gücünün ve içgüdülerinin farkında olan kadınlar için hazırlandı.

Sizleri birçok marka çeşitliliği ile bütçenize uygun parfümleri keşfetmeniz için Mall of Antalya AVM&Deepo Outlet Center daki mağazalarımıza bekliyoruz.

Tarih: 26 / 11 / 2021
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.