TR EN RU

Huawei P20 Pro Mall Of Antalya Vatan Bilgisayar'da!

Dünyaca ünlü akıllı telefon üreticisi Huawei 3 ana kameraya sahip amiral gemisi modeli P20 Pro yu tanıttı. Huawei P20 Pro, gücünü Huawei’nin Mate 10 Pro modelinde gördüğümüz Kirin 970 işlemcisinden alıyor. Kirin 970 işlemci 4 adet 2.4 GHZ ve 4 adet 1.8 GHZ hızında olmak üzere toplam 8 çekirdeğe sahip.Yapay zeka destekli Kirin 970 işlemcisi, yazılım tarafında da birçok destek sunuyor.
Huawei P20 Pro Mall Of Antalya Vatan Bilgisayar'da!

MALL OF ANTALYA ’DA MEGAPİXEL SAVAŞLARI

Yıllarıdır akıllı telefon piyasasında devam eden megapixel savaşları teknoloji gelişmeleri ve kamera sayılarının artmasıyla farklı bir boyuta taşınıyor. Bu gelişmeler akıllı telefonların görüntü kalitesini DSRL makineler ile yarışabilir hale getiriyor.
 

HUAWEI P20 PRO VATAN BİLGİSAYARDA!

 

4 kamerası bulunan Huawei P20 Pro arka tarafında 1 adet 40 MP, 1 adet 20 MP diğeri 8 MP olmak üzere toplam 3 kameraya, ön yüzünde ise 20 MP lik bir kameraya sahip. P20 Pro sahip olduğu kameralarla gürültü seviyelerini azaltıp ayrıntıları yükselterek ışık duyarlılığını artırıyor. Siz de Mall of Antalya alışveriş merkezi Vatan Bilgisayar ve Mediamarkt mağazalarından size özel indirimlerle satın alıp Antalya’nın muhteşem deniz ve doğasını fotoğraflayarak unutulmaz anılar haline getirebilirsiniz.

HUAWEI P20 PRO VATAN BİLGİSAYARDA!

Tarih: 09 / 05 / 2018
MALL OF ANTALYA
Kategori: TEKNOLOJİ
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.