TR EN RU

Huawei Mate 30 Pro Mall of Antalya Mediamarkt'da!

HUAWEI’nin son yıllarda en dikkat çeken ürünü Mate 30 Pro, akıllı telefon dünyasına bambaşka boyut kazandırıyor. Tasarımından işlemcisine kadar önemli yeniliklerle piyasaya çıkan HUAWEI Mate 30 Pro, yapay zeka destekli kamera özelliklerinin yanı sıra yüksek performanslı işlemcisi Kirin 990 ile dikkat çekmeyi başarıyor. Böylece mobil fotoğrafçılıkla ilgilenen fotoğraf tutkunlarının yeni tercihi olması bekleniyor.
Huawei Mate 30 Pro Mall of Antalya Mediamarkt'da!

Son yıllarda mobil fotoğrafçılıkta en çok tercih edilen Huawei, Mate serisiyle beğenileri toplamıştı. Şimdi de Mate 30 Pro’yu piyasaya çıkaran Huawei, yine zirvelerde. Milyonlarca içeriğe ulaşma imkanı veren HUAWEI AppGallery ile HUAWEI Mate 30 Pro’nun, bu kez çentiği daha küçük ve şelale ekran konseptiyle öne çıkıyor.

Akıllı Telefon Fotoğrafçılığın Yeni Gözdesi
Huawei Mate Serisi’nin son üyesi Mate 30 Pro, 40MP Cine Kamera, 40MP SuperSensing Kamera, 8MP Telefoto Kamera ve 3 Boyutlu Derinlik Algılama Kamerasıyla birlikte dörtlü kamera sistemine sahip. Arka panelinde ise dairesel şekildeki kamera ile dikkat çekiyor. Mobil fotoğrafçıların yeni gözdesi olması beklenen Mate 30 Pro, teknik olarak da birçok özelliğe sahip.

Akıllı Telefon Fotoğrafçılığın Yeni Gözdesi

Son Teknoloji Özellikler
Yüksek teknoloji kameralara kafa tutan Mate 30 Pro, çift ana kamera sistemi. Yüksek ISO değeri özelliklerine (51200 ISO) sahip video çekimi ile Cine Kamera, genişletilmiş dinamik aralığa sahip 4K / 60fps, 7680 fps'de ultra yavaş çekim, 1 / 1,54 inçlik bir sensör boyutuna sahiptir. 4K, Düşük-Işık ve Ultra-Geniş hızlandırılmış çekim video özellikleri de bulunmaktadır. 8MP HUAWEI Telefoto Kamera 3x optik zoom, 5x Hibrit zoom ve 30x Dijital zoom özellikleri bulunan cihazda, Optik Görüntü Sabitleme (OIS) + AI Sabitleme (AIS) ve 3D Derinlik Algılama gibi özelliklere de sahip. Bu imkanlarla HUAWEI Mate 30 akıllı telefon fotoğrafçılığında video çekimi yapmak isteyenlere yönelik en iyi taşınabilir cihaz haline geliyor. Ön tarafta 3D Derinlik Algılama Kamerası, özçekimler ve portreler için doğru alan derinliği hesaplayarak gelişmiş bokeh efektleri sunuyor.

Son teknoloji kamera

Kirin 990 Teknolojisi
HUAWEI Mate 30 Pro, 4500mAh değerinde güçlü bir bataryaya sahip. HUAWEI Mate 30 Pro, en gelişmiş mobil işlemci olan HUAWEI Kirin 990 ile tasarlanıldı. Kirin 990, şimdiye kadarki en yüksek performanslı HUAWEI akıllı telefon işlemcisi olarak tanımlanıyor. Bu işlemci, yeni nesil yapay zeka performansı için yeni bir standart belirleyen büyük bir çift çekirdekli NPU ve mikro NPU çekirdeği içeren Da Vinci NPU mimarisini kullanıyor. Kirin 990 yeni Görüntü Sinyal İşlemcisi (ISP) 5.0 ile de destekleniyor, bu da kullanıcıların düşük ışıklı ortamlarda yüksek performansla çekim yapmalarını sağlıyor.

Bu son teknoloji telefona sahip olmak için Mall of Antalya Mediamarkt ve Vatan Bilgisayar ziyaret edebilirsiniz.

Tarih: 03 / 02 / 2020
MALL OF ANTALYA
Kategori: TEKNOLOJİ
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.