TR EN RU

Eviniz Yeni Yıla Hazır Mı?

Bir yılın daha son günlerini yaşıyoruz. Yeni yıl monoton bir yaşam içinde mücadele verirken eğlenmek, kutlamak için bir bahanedir de aynı zamanda. Kimileri tatil planı yapıyor, kimileri kendine yeni yılla ilgili hedefler koyuyor...
Eviniz Yeni Yıla Hazır Mı?

Bir yılın daha son günlerini yaşıyoruz. Yeni yıl monoton bir yaşam içinde mücadele verirken eğlenmek, kutlamak için bir bahanedir de aynı zamanda. Kimileri tatil planı yapıyor, kimileri kendine yeni yılla ilgili hedefler koyuyor. Kimileri sevdiklerine hediye alma peşinde, kimileriyse sevdiklerine güzel sofralar kurmak peşinde.

Karaca Sofralar

Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz bu özel gecede sofralarınız daha şık ve özenli olacaktır. Deepo Outlet Center Karaca mağazasının yeni yıl için hazırlamış olduğu yemek takımı tamda hayal ettiğiniz sofralarınıza yakışacak türden.

Yılbaşı Süsleri

Soframızı kuracağımız odayı da yılbaşı ruhuna hazırlamayalım mı? Kırlent kılıflarından mumlara, kar kürelerinden geyikli ve noel babalı biblolara kadar ihtiyacınız olan birçok dekoratif ürünü Deepo Outlet Center’daki English Home ve Madame Coco mağazalarından bulabilirsiniz.

Çam Ağacı

Çam ağacı süsleme geleneği yüzyıllar öncesine dayanıyor. Kimileri için yılbaşı dekorasyonun bir parçası iken kimileri içinse yeni yılda umudu ifade eder. Yılbaşı ağaçlarının en bilinen dekoratif objesi ise tepesindeki altın yıldızdır. İnanışa göre eski Mısır Güneş Tanrısı Ra’yı temsil etmektedir. Çam ağacınızı ve birçok çeşitteki süsleme aparatlarını Mall of Antalya AVM Migros mağazasından bulabilirsiniz.

Yılbaşı Hediye

Yılbaşı akşamı için sevdiğiniz insanlara hatırlandıklarını hissettirecek ve onları mutlu edecek ufak hediyeler almayı unutmayın. Alacağınız hediyeler konusunda aklınızda hala soru işaretleri varsa, sizleri 200’ü aşkın mağaza ve binlerce markaya sahip Mall of Antalya & Deepo Outlet Center’a davet ediyoruz.

Tarih: 17 / 12 / 2021
MALL OF ANTALYA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.