TR EN RU

En İyi Laptop Markaları

Laptop satın almak, bilgisayar toplamaya benzemiyor çünkü PC'nizin içindekiler, üreticiniz tarafından seçiliyor. Laptop'unuzun tasarımı da çok önemli bir faktör. Bütçeniz çok geniş değilse, verdiğiniz paranın karşılığını ne kadar aldığınız da önemli.
En İyi Laptop Markaları

Teknolojinin bu kadar hızlı ilerlediği zamanda artık elektronik ürün seçmek de bir hayli zorlaştı. Dünün teknolojisi bugün bile eskiyebiliyor. Özellikle okul dönemi öğrenciler için yeni cihaz almada karar vermek çok zor. Biz de sizler için kolaylık olması açısından piyasada alınabilecek notebook markalarını inceledik.

En İyi Laptop Markaları 2018

 1. Lenovo (86/100)
  Lenovo, Yoga serisi katlanabilir dokunmatik ekranlı çok şık cihazlardan tutun da oyun bilgisayarlarına kadar bir çok cihazı üreten yenilikçi bir firma. Aldığı puanlarla listenin 1. sırasında.
 2. HP (85/100)
  HP hem dizüstü hem masaüstü hem de server tarafında boy gösteren çok büyük bir firma. Yenilikçi ürünleri arasında HP Spectre x360,  Omen serisi oyuncu cihazları ve Envy serisi hafif modelleri bulunmakta.
 3. Dell (82/100)
  Dell denilince ilk akla gelen Alienware ve XPS serisi oluyor. Üst düzey bilgisayar denilince ilk akla gelen ürünlere sahip. Ayrıca teknik desteği oldukça iyi.
 4. Acer (81/100)
  Firmanın hem giriş/orta düzey bilgisayarları olduğu gibi hem de Predator adında üst düzey cihazları mevcut. Sektördeki yerini yıllardır stabil tutmayı başaran firmalardan biri.
 5. Asus (81/100)
  Asus, Zephyrus gibi sistemler sayesinde oyun laptop'larında başı çekiyor. ZenBook UX331UN gibi büyüleyici modeller, Chromebook C213S gibi sağlam laptop'lar ve ZenBook EX330UA gibi bütçe dostu  taşınabilir seçenekleriyle Asus, tasarım ve değer açısından da lider. Ayrıca Asus un notebook dışında ekipman v.b konularda da ürün geliştirdiğini belirtmekte fayda var.
 6. Microsoft (77/100)
  Sadelik konusunda Apple ile yarışan Microsoft sadece birkaç laptop üretse de tüm sistemleri birinci sınıf. Yenilikçi Surface Book 2, kullanımı rahat Surface Laptop, firmanın göze çarpan ürünlerinden.
 7. Apple (72/100)
  Apple'ın bu kadar geriye düşmesi ne üzücü. Firma, laptop işine eskisi kadar özen göstermiyor. Geçen senenin tasarımlarında hiçbir değişiklik yapmayan firma, enerjisini mobil telefon sektörüne yöneltmiş durumda. Yine de Apple, hem Mac sevenleri hem de teknik destek konusunda üzmeyen bir firma
 8. Razer (70/100)
  Üst seviye oyun laptop'u arıyorsanız ve bütçeniz geniş ise Razer'a göz atmalısınız. Razer'ın çekici laptop'ları arasında Razer Blade ve Razer Blade Pro bulunuyor. Ancak daha ucuz laptop'lar arıyorsanız, başka bir yere bakmanızda fayda var. Ayrıca bir razer laptop alıp Razer ekimanları ile donatabilirsiniz.
 9. Samsung (67/100)
  Özellikle teevizyon ve telefon sektöründe boy gösteren firma son birkaç yıldır notebook sektöründe de kendini göstermeye başladı. Güney Koreli firma teknoloji konusunda tüm sektöre öncülük etmekte. Kendi üretimi olan ve dünya hız listelerine giren SSD leri ile ürünleri dikkat çekmekte.

Sizler de ihtiyacınız olan dizüstü bilgisayarları Mall of Antalya ve Deepo Outlet AVM’leri Vatan bilgisayar ve Mediamarkt mağazalarında bulabilirsiniz.

DİPNOT: Üst düzey oyun bilgisayarları her türlü mühendislik ve mimari öğrencilerinin ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilmektedir.

Tarih: 28 / 09 / 2018
MALL OF ANTALYA
Kategori: TEKNOLOJİ
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.