TR EN RU

Yves Rocher'den Renkli Yılbaşı Koleksiyonları Mall of Antalya'da!

Yılbaşının tatlı heyecanı ve telaşı ayın ilk günlerinden kendini göstermeye yavaş yavaş başladı. Süsler, hediyeler, yemekler ve çok daha fazlası ile yeni bir yıla girmenin mutluluğu hiç şüphesiz ki sevdiklerimizle anlam kazanıyor.
Yves Rocher'den Renkli Yılbaşı Koleksiyonları Mall of Antalya'da!

Yılbaşının tatlı heyecanı ve telaşı ayın ilk günlerinden kendini göstermeye yavaş yavaş başladı. Süsler, hediyeler, yemekler ve çok daha fazlası ile yeni bir yıla girmenin mutluluğu hiç şüphesiz ki sevdiklerimizle anlam kazanıyor. Bu özel ve anlamlı günde ise sevdiklerimize onları önemsediğimizi ifade eden hediyeler almak, yılbaşının en eğlenceli karar verme süreçlerinden.

Peki, siz bu yılbaşı sevdiklerinize ne hediye edeceğinize karar verdiniz mi?
Yves Rocher, sevdiklerinize alabileceğiniz renkli yılbaşı koleksiyonları ile size farklı seçenekler sunuyor.

Yves Rocher Yılbaşı Hediye Setleri

Yves Rocher unutulmaz yılbaşı koleksiyonlarını yumuşak ve rahatlatıcı etkili ‘kar tanesi’ ve doğal yenileyici olan ‘orman buğusu’yla harmanlayarak ortaya natürel bir yılbaşı hediyesi seçeneği çıkartıyor. İçerisinde duş jeli, parfümlü vücut sütü, el kremi ve dudak balsamı bulunan yılbaşı setleri, hediye alacağınız kişiyi oldukça mutlu ederek onu ne kadar önemsediğini hissetmenizi sağlayacak. Pek çok ürünü yılbaşı setleri içerisinde ustalıkla buluşturan Yves Rocher, cildi derinlemesine besleyen ve onaran ürün yapısıyla, cildin gün boyu taze olmasına yardımcı oluyor.

Siz de sevdiğiniz kişiye bu yumuşacık ve rahatlatıcı etkili yılbaşı setlerinden almak için Mall of Antalya Yves Rocher mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Tarih: 07 / 12 / 2019
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.