TR EN RU

Terminatör Serisinin 6. Filmi “Kara Kader” Vizyon ’da!

Hayranları tarafından büyük bir heyecanla beklenen Terminatör Kara Kader, serinin altıncı filmi olarak vizyona girdi. Tim Miller’ın yönetmenliğini yaptığı Terminatör Kara Kader, gelecekten gelen terminatörlere karşı zorlu bir mücadele veren Sarah Conor’ın hikâyesini konu ediniyor..
Terminatör Serisinin 6. Filmi “Kara Kader” Vizyon ’da!

Hayranları tarafından büyük bir heyecanla beklenen Terminatör Kara Kader, serinin altıncı filmi olarak vizyona girdi. Tim Miller’ın yönetmenliğini yaptığı Terminatör Kara Kader, gelecekten gelen terminatörlere karşı zorlu bir mücadele veren Sarah Conor’ın hikâyesini konu ediniyor. Usta oyuncu Arnold Schwarzenegger ile bütünlük sağlayan film, Linda Hamilton, Mackenzie Davis gibi ünlü oyuncularla sinemaseverlere unutulmaz bir Terminatör deneyimi yaşatacak!

Terminatör Dark Fate

Sarah Conor’ın kıyamet gününü engellemesinin ve insan ırkının kaderini yeniden belirlemesinin üzerinden geçen uzun yıllar sonra, Terminatör Kara Kader filmi aksiyon dolu hareketliliği ile seyirciyi yeniden heyecanlandırıyor. Film, Mexico City’de kendi halinde kardeşi ve babasıyla birlikte yaşamakta olan Dani Ramos’un, Rev-9 adındaki bir Terminatörün kendisini öldürmek istediğini öğrenmesiyle ivme kazanıyor. Film boyunca aksiyon dolu sahnelere tanık olacağınız kareler, sizleri filmin içine çekerek heyecanlı bir Terminatör deneyimi yaşamanızı sağlayacak.

Siz de Sarah Conor’ın Dani’yi kurtarıp kurtaramadığını merak ediyorsanız, Mall of Antalya Cinetech sinemalarını ziyaret ederek, Terminatör Kara Kader filmini izleyip Dani’nin durumunu öğrenebilirsiniz.

Tarih: 04 / 11 / 2019
MALL OF ANTALYA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.