TR EN RU

Takım Elbiseleri Kusursuzlaştıran Kravatlar

Takım elbiselerin en çarpıcı detaylarından biri olan kravatlar, takımları tamamlayan yapılarıyla modaya ilham vermeye devam ediyor..
Takım Elbiseleri Kusursuzlaştıran Kravatlar

Takım elbiselerin en çarpıcı detaylarından biri olan kravatlar, takımları tamamlayan yapılarıyla modaya ilham vermeye devam ediyor. Peki, takım elbiseler için kravat seçerken, hangi detaylara dikkat etmeniz gerekiyor? Gelin, en şık kravatı hep birlikte seçelim.

 

Klasik Görünümünden Vazgeçemeyenler İçin: Siyah Kravatlar
Siyah Kravatlar
Her daim şık ve asil yapısıyla klasik bir görünüm kazanmanıza yardımcı olan siyah kravatlar, tercihini açık renk gömlekten yana kullananlar için uygun bir seçenek oluyor. Çok daha bütün ve modern bir tarz sergilemenizi sağlayacak olan siyah kravatların dokusunu, ipek ya da saten olarak seçerek stilinizi kusursuzlaştırabilirsiniz. Şık dokusuyla sizlere centilmen bir özgünlük sağlayan bu küçük detay tercihi, takım elbisenizi ve sizleri mükemmelleştirecektir.

 

Takım Elbisesini Renklendirmek İsteyenler İçin: Renkli Kravatlar
Renkli Kravatlar
Koyu renk tonlarına sahip takım elbiselerde çok daha canlı ve enerjik bir görünüm kazanan renkli kravatlar, takımını renklendirmek isteyenler için iyi bir seçim oluyor. Alternatif renk seçimleri ile sizlere birden fazla özgün tonlar sunan kravatları, seçeceğiniz mendille aynı renkte tercih ederek çok daha kombin bir görünüm kazanabilirsiniz. Şıklığınızı tamamlayan aksesuarların en renklisi olan bu kravatlar, modern yapısıyla tarzınızı eksiksiz kılacak.

 

Özgün ve Trend Dokuların Birleştiği Desenli Kravatlar
Desenli Kravatlar
Bu sezonun en çok tercih edilen kravatlarından birisi olan desenli motifler, hem iddialı yapısı hem de özgün dokusu ile takım elbiselerin tamamlayıcısı olmaya devam ediyor. İster koyu gömleklerle isterseniz de açık gömleklerle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz desenli kravatları, desenli takımlarla da tercih edebilirsiniz. Kaliteli dikim ve lüks kumaşlarla birleşerek ortaya trend tasarımlar çıkartan desenli kravatlar, sizlere çok daha farklı bir görünüm kazandıracak.

 

Siz de birbirinden muhteşem kravatlar ile takım elbiselerinizi kusursuzlaştırmak istiyorsanız; Mall of Antalya & Deepo Outlet Center Sarar, Ds Damat, Altınyıldız ve Beymen Business mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Tarih: 02 / 12 / 2019
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.