TR EN RU

Rahat ve Trend Yaz Gardrobu

Bir küçük moda sırrı verelim: Şimdi yaz kıyafetlerinizi gözden geçirip mükemmel gardırobu kurgulamanın tam zamanı..
Rahat ve Trend Yaz Gardrobu

Bir küçük moda sırrı verelim: Şimdi yaz kıyafetlerinizi gözden geçirip mükemmel gardırobu kurgulamanın tam zamanı. Zira devam eden indirimlerden, sadece bu yaz değil uzun yıllar kullanabileceğiniz özel modelleri stilinize ekleyebilir ve sadece birkaç anahtar parçayla stilinize büyük zenginlik kazandırabilirsiniz. Bu konuda size ilham verecek önerilerimiz var…
 

Şortsuz Olmaz
Şortlar
Faik Sönmez, pantolonlar ve şortlar konusunda denenmiş kalıplara ve zengin bir yelpazeye sahip. Dökümlü ve desenli kesimlerin yanı sıra, zımba detaylarla hareketlenen Jean şortlar da favori. Anahtar kelimeyse rahatlık!
 

Daimi Kurtarıcı: Elbiseler
Elbiseler
Ne giyeceğinize karar veremediğiniz günlerde, elbiselerden şaşmayın deriz! Sadece ayakkabılarınızı sandaletlerden stilettolara değiştirerek bile havasını güncelleyebileceğiniz elbiseler arasından önerimiz asla eskimeyen gömlek elbiseler. Farklı renk ve desenlerini Deepo Outlet Faik Sönmez koleksiyonunda bulabilirsiniz.
 

Stilin Temeli: Tişört
Şortlar
En sade, en gösterişsiz ama en vazgeçilmez model: Tişört. Hemen her gardırobun temel parçası olan tişörtler konusunda şaşmaz bir sır verelim: Doğru modeli bulduğunuzda birkaç tane alın! Zira sadece yazın değil her zaman bazen trikoların bazen ceketlerin içinde de kullanabilirsiniz. Faik Sönmez’de V yakadan atlete hem farklı kesimler hem de onlarca trend ve klasik renk seçeneği ile çok geniş bir yelpaze sizi bekliyor.

Tarih: 14 / 08 / 2021
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.