TR EN RU

Rahat ve Kaliteli Uyku İçin 5 Öneri

İnsan hayatının neredeyse üçte birini kapsayan uyku, vücudun kendini tamir ettiği ve her gün ihtiyacı olan enerjiyi depoladığı yenileyici bir süreç. Bu sürecin kendisi kadar hangi koşullarda ve nasıl geçirildiği, uyku kalitesiyle birlikte vücudun yenilenme kalitesini de belirleyen en önemli etken.
Rahat ve Kaliteli Uyku İçin 5 Öneri

Yenilikçi tasarım anlayışıyla beyaz ev tekstili ürünlerine yön veren Taç, geniş yastık ve yorgan koleksiyonu ile sizi sağlıklı, rahat, kesintisiz ve kaliteli bir uyku deneyimine davet ediyor. Kalitesinden taviz vermeyen standart tasarımları ve dayanıklılığıyla ön plana çıkan, bambu, pamuk, kaz tüyü, yün gibi insan sağlığı için en uygun doğal dolgu malzemeleri ile her geçen gün kolleksiyonunu zenginleştirmeye devam ediyor.

 

Bambu Yastık ve Yorgan
Bambu Yastık Yorgan

Doğal ipliklerin hammaddesi olarak kullanılan bambunun, nemi çok iyi çekmesi ve hava geçirgenliği sağlayarak bedenin nefes almasına yardımcı olmasını sağlar; ayrıca UV (ultraviole) ışınlarına dayanıklı olması yaz ayları için tercih edilmesine neden olur. Kimyasal tarım ilacı ya da gübreye gerek olmadan yetişen bambu, % 100 doğaldır.

  • İçeriğindeki doğal kun maddesi sayesinde alerji yapmayan bambu, anti bakteriyel özelliğini birçok kez yıkamadan sonra bile koroduğu ve deride alerjik oluşumlara yol açmadığı yapılan birçok testte kanıtlanmıştır.
  • Doğal selüloz lif olduğundan, oldukça yumuşak ve hafiftir.

 

Yün Yastık ve Yorgan
Yün Yastık ve Yorgan

%100 doğal, biyolojik olarak çözünebilir ve yinelenebilir özelliğe sahip olan yün sıcak ve soğuğa karşı mükemmel yalıtım sağlamakla birlikte havadaki nemin içeriğini düzenleyerek kullanıcıya deliksiz bir uyku sağlar. Kir ve lekelere karşı oldukça dirençli olan yün ürünlerin temizlenmesi de kolaydır.

  • Yün, ıslaklık hissi vermeden kendi kuru ağırlığının yüzde 33’ü oranında nem emebilme özelliği bulunur.
  • Etikette belirtildiği takdirde yıkanabilir.
  • Yün, zor yıprandığı için uzun ömürlüdür, dolayısıyla şekil ve görünümü korur.

 

Kaz Tüyü Yastık ve Yorgan
Kaz Tüyü Yastık ve Yorgan

Isıtma kapasitesi en yüksek elyaflardan olan kaz tüyü, diğer dolgu malzemelerine göre ısıyı daha fazla tutarak düşük sıcaklıklarda bile vücut ısısının korunmasını sağlarken hafif ve ince yapısı sayesinde konforlu ve rahat bir uyku ortamı sağlar. Kaz tüyü, nem ve yağ barındırmadığı için kokusuzdur ve toz akarı barındırmaz.

  • Yastık ve yorganların iç dolgusu gıdık ve sırt tüyünden olan kaz tüyünün gıdık oranı arttıkça yumuşaklık, hafiflik ve sıcak tutma oranı artar.
  • Genellikle belli oranda gıdık tüyü ile karıştırılan sırt tüyü, yapısı nedeniyle esneklik ve hacim sağlar.
  • Süper rahat yorganları ve yastıkları, yıkanabilir ve anti-alerji seçenekleri ile birlikte harika bir gece uykusu vaat ediyor.

 

Pamuk Yastık ve Yorgan
Pamuk Yastık ve Yorgan

Kolay işlenebilen liflerin başında gelen pamuk en çok tercih edilen dolgu ve kumaşlar arasındadır. Dokuma işlemi sırasında çok fazla kimyasal işleme maruz kalmadan doğallıklarını ve yumuşaklıklarını korur. Dayanıklı bir malzeme olan pamuk oldukça yumuşaktır.

  • Pamuğun havayı içine hapsetmesi, kumaşa yalıtım özelliği kazandırır.
  • Keten ve yün ile birlikte tekstilde kullanılan en eski elyaftır.

 

Pamuk Saten Nevresim Takımı
Pamuk Saten Nevresim Takımı

Zarafeti ve canlı renkleriyle saten ayrıcalığını uyku saatlerinize taşıyan Taç pamuk saten nevresim takımları, dökümlü ve parlak dokusu ile odanıza yenilik katıyor.

Dayanıklılığı yüksek ve son derece kaliteli ürünlerdir. % 100 Pamuk liflerinden 40 numara penye iplikleriyle 86 tel üretilmiştir, nefes alıp veren bu kumaş yapısı ile pamuk saten nevresim takımları her mevsimde konforlu bir uyku ortamı sağlar.

 

Siz de daha kaliteli bir uyku geçirmek isterseniz Mall of Antalya ve Deepo Outlet Center’da ki Taç mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Tarih: 21 / 07 / 2020
MALL OF ANTALYA
Kategori: EV YAŞAM
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.