TR EN RU

Plaj Şıklığı İçin Alışveriş Listenizde Kesinlikle Olması Gerekenler

Deniz ve havuz sezonunun açılmasıyla birlikte tatlı bir alışveriş telaşı yaşamaya başladık. Uzun süren kış günlerinin ardından beklediğimiz tatilin keyfini doyasıya çıkarmak için bütün gün plajda vakit geçirmeyi planlıyoruz.
Plaj Şıklığı İçin Alışveriş Listenizde Kesinlikle Olması Gerekenler

Deniz ve havuz sezonunun açılmasıyla birlikte tatlı bir alışveriş telaşı yaşamaya başladık. Uzun süren kış günlerinin ardından beklediğimiz tatilin keyfini doyasıya çıkarmak için bütün gün plajda vakit geçirmeyi planlıyoruz. Sosyal medyada paylaşacağımız fotoğraflarımıza plaj şıklığımızı yansıtmak hiç de fena bir fikir olmaz. Peki plajda şık görünmek için alışveriş listenizde neler olmalı?

Güneşlenmeye ara verdiğinizde bikini ya da mayonuzla uyumlu bir pareo kullanmak hem şık görünmenize hem de rahat etmenize yardımcı olacaktır.

Plaj Modası

Tatilin olmazsa olmazı hasır çantalar bu sezon yine çok moda. İçerisine plaj havlunuzu, güneş kreminizi, telefonunuzu koyacağınız şık bir çanta bütün yaz hayatınızı kurtarır. Özellikle daire formundaki hasır çantalar sadece plajda değil, şehir turunda bile hit parçalar arasında.

Plaj şıklığınızı hasır bir şapka ve o günkü tarzınıza uygun aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Geçtiğimiz yılın minimalist tarzının aksine, bu yıl gösterişli, büyük ve ışıl ışıl takılar hayatımıza giriyor. İrili ufaklı halka küpeler ve büyük formlardaki renkli kolyeler uzun süredir evde aksesuarsız geçen hayatımıza şiddetle karşı koyuyor gibi.

Tarih: 19 / 06 / 2021
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.