TR EN RU

Okan Çabalar Tek Kişilik Gösterisi ile Mall of Antalya Gösteri Merkezi’nde!

Kahkaha tufanına hazır olun. 19 Nisan Cuma günü Okan Çabalar Mall of Antalya Gösteri Merkezi’nde.
Okan Çabalar Tek Kişilik Gösterisi ile Mall of Antalya Gösteri Merkezi’nde!

Aslen İzmirli olan Okan Çabalar, 11 Ağustos 1980 tarihinde dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde iki yıllık satış yönetimi bölümünü okuyarak mezun oldu.

Tiyatro hayatına İzmir’de amatör tiyatro çalışmalarıyla başladı. İzmir Sanat Tiyatrosu, Aysa Prodüksiyon Çocuk Tiyatrosu, Aysa Prodüksiyon ve Prodüksiyon Tiyatrosu’nda oyunculuk yaptı.

Ata Demirer‘in başrolünü oynadığı “Eyyvah Eyvah” ve “Eyyvah Eyvah 2” filmlerinde rol aldı. 2010 yılında yayınlanan Şen Yuva dizisinde oynadığı “Tankut Sıkıcan” karakteri ile geniş bir hayran kitlesine ulaştı. 2011 yılında ise, “5’er Beşer” projesindeki oyunculuğu ve yarattığı tiplemelerle dikkat çekti.

Okan Çabalar, 2012 – 2014 yılları arasında “Yalan Dünya” dizisinde Gülse Birsel‘in Çabalar için özel olarak kaleme aldığı “Bünyamin” karakterini canlandırdı. En son “Organize İşler-2 Sazan Sarmalı” filmiyle büyük beğeni toplayan Çabalar, şimdi ise, stand-up gösterisi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Okan Çabalar Stand Up Gösterisi

Kendi hayatından kesitlerin yer aldığı hikayeleri, yaşamdan gözlemlerini ve mesleki anlamda yaşadığı zorlukları esprili bir dille anlatan Okan Çabalar, seyircilerini adeta kahkaha krizine sokmayı başarıyor.

19 Nisan Cuma günü Mall of Antalya Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek olan bu keyifli gösteriyi sakın kaçırmayın.

Bilet satın almak için tıklayın

Tarih: 13 / 04 / 2019
MALL OF ANTALYA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.