TR EN RU

O’nun Yeni Filmi Bölüm İki Vizyonda!

Korku edebiyatının ünlü ismi Stephen King’in meşhur kitabından uyarlanan O filmi, serinin devamı olan Bölüm 2 (Chapter Two) ile Eylül ayında hayranlarına yine heyecan dolu anlar yaşatıyor..
O’nun Yeni Filmi Bölüm İki Vizyonda!

Korku edebiyatının ünlü ismi Stephen King’in meşhur kitabından uyarlanan O filmi, serinin devamı olan Bölüm 2 (Chapter Two) ile Eylül ayında hayranlarına yine heyecan dolu anlar yaşatıyor. Yönetmenliğini Andy Muschietti’nin yaptığı filmde, Jessica Chastain, James McAvoy, Bill Hader gibi ünlü isimler yer alıyor.

O Bölüm 2 - IT Chapter 2

Ezikler Kulübü üyelerinin hikâyesinin devamı olan O Bölüm 2 (Chapter Two), kulüp üyelerinin çocukken vermiş olduğu sözü tutarak kasabaya geri dönmeleriyle birlikte başlıyor. Her biri farklı yerlerde yaşayan kulüp üyelerinin içerisinden sadece Mike, kasabada yaşamaya devam ediyor. Uzun yıllar sonra tekrardan insanların ortadan kaybolmaya başlaması, Mike’ın arkadaşlarını kasabaya çağırmasını sağlıyor. Bu durum ekibin birbirlerini yeniden tanımalarını güçleştirse de karşılaştıkları korkunç palyaço sayesinde bir kere daha ele ele vermelerini sağlıyor. 27 yıl sonra Derry kasabasına dönen korkunç palyaço Pennywise’ın ve Ezikler Kulübünün yaşadığı olayları konu alan O Bölüm 2 (Chapter Two), sizleri apansız bir serüvene sürükleyecek.

Stephen King’in muhteşem romanından uyarlanan gerilim dolu korkutucu O Bölüm İki’ yi izlemek istiyorsanız, Mall of Antalya Cinetech sinemasını ziyaret ederek Pennywise ve Ezikler Kulübünün heyecan dolu anlarına şahit olabilirsiniz.

Tarih: 13 / 09 / 2019
MALL OF ANTALYA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.