TR EN RU

Metabolizmanızı Hızlandıracak Bitki Çayı Önerileri

Metabolizmasını hızlandırmak isteyenler burada mı? O halde, bu yazımız tam size göre. Düzenli spor ve beslenmeyle çok daha verim alabileceğiniz bu lezzetli çaylar ile istediğiniz görünüme hazır olun..
Metabolizmanızı Hızlandıracak Bitki Çayı Önerileri

Metabolizmasını hızlandırmak isteyenler burada mı? O halde, bu yazımız tam size göre. Düzenli spor ve beslenmeyle çok daha verim alabileceğiniz bu lezzetli çaylar ile istediğiniz görünüme hazır olun. İşte, metabolizmanızı hızlandıracak 4 bitki çayı önerisi;

 

Yağ Yakıcı Özelliği İle Meşhur Yeşil Çay
Yeşil Çay
Yeşil çayın içerisinde bulunan etkin maddeler vücutta bulunan yağ yakma hormonlarını tetikleyerek, depolanmış olan yağların yakılmasına yardımcı oluyor. Günlük düzenli olarak tüketeceğiniz yeşil çay, metabolizmanızı hızlandırarak çok daha kısa bir süre içerisinde istediğiniz forma kavuşmanıza katkı sağlayacaktır. Üstelik cilt yenileyici özelliği de bulunan bu çayı, sporunuza ve diyetinize ekleyerek kusursuz bir görünüm kazanabilirsiniz.

 

Hoş Kokusuyla Sizi Mest Edecek Lavanta Çayı
Lavanta Çayı
Hem hoş kokusu hem de lezzetli aroması ile sizlere eşsiz bir tat sunan lavanta çayı, detoks etkisi yaratan özelliği sayesinde metabolizmanızı kısa bir süre içerisinde hızlandırmaya başlıyor. Vücut için birçok yararı bulunan bu çayı, diyetinize ekleyerek kendinizi hem ferah hissedebilir hem de metabolizmanızı hızlandırabilirsinz.

 

Soğuk Havaların Vazgeçilmezi Tarçın Çayı
Tarçın Çayı
Metabolizmayı hızlandıran çaylar içerisinde bulunan tarçın çayı, vücuttaki birikmiş olan ödemlerin ve toksinlerin atılmasına yardımcı olarak sizleri hafifletiyor. Gün içerisinde tüketeceğiniz tarçın çayını ister kabuk tarçın olarak isterseniz de toz tarçın olarak kullanabilirsiniz. Üstelik kabuk tarçını, yeşil çay ile birleştirerek ortaya çok daha etkili bir metabolizma hızlandırıcı çay çıkartabilirsiniz.

 

Faydası Saymakla Bitmeyen Zencefil Çayı
Zencefil Çayı
Günlük dozunu aşmamak koşulu ile kullandığınızda, faydaları saymakla bitmeyen zencefil; sıcak su ile birleşerek ortaya her derde deva bir çay çıkmasını sağlıyor. Nohut büyüklüğündeki taze zencefilin yeterli olacağı zencefil çayınız, vücudunuzdaki yağ oranını dengeleyerek formunuzu korumanıza yardımcı olacaktır. 10 dakika boyunca demlemiş olduğunuz zencefil çayınızın içerisine bir parça limon ilave ederek, çayınızın çok daha hoş bir aromaya sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Siz de metabolizmanızı hızlandıracak bu çayları Mall of Antalya & Deepo Outlet Center’da bulunan Big Chefs ve Shakespeare’de deneyimleyebilirsiniz.

Tarih: 09 / 10 / 2019
MALL OF ANTALYA
Kategori: LEZZET
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.