TR EN RU
Kampanylarımızdan haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz

Love My Body ile Stil Oyunları Mall Of Antalya'da!

Podyumlarda fark yaratan trendlerin akılcı ve yaratıcı yorumlarıyla, moda bilgimizi güncelliyoruz. Stil önerileriyle kendini dilediği gibi ifade etmeyi seçen kadınlarla sezonu açıyoruz..
Love My Body ile Stil Oyunları Mall Of Antalya'da!

Cool ve trend sahibi bir görünüm için stil tüyolarında 1 numara: aynı desenli çizgileri ister aynı renkte ister zıt renkte olsun bir arada kullanmak gerekiyor. Çizgilerin gücünü asimetrik kesimlerde kalem etek ve oversize bir çizgili gömlekle favori kombininiz olarak kullanabilirsiniz. Çizgiler, feminen kesimlerle daha eğlenceli hale gelebiliyor. Kruvaze elbisenizi minik topuklu bir stiletto ile kombinlediğinizde sonuç muhteşem olacak. Casual bir stilden vazgeçmem diyorsanız, Jean ceketle düz kesim elbise sizin için doğru formül olabilir.

Love My Body Stil Oyunları

2 numarada Retro modası: döpiyes denince akla gelen olgun kadın imajını yıkabilirsiniz. Bu sezon klasik ceketlerin bomber cekete kalem eteklerin mini eteğe dönüştüğünü göreceksiniz. Bu sezonda gençlik hissi ile bizi saran çiçekleri şımartabileceğimiz kombinler geliyor. Renkli ve iddialı aksesuarlarla bütün dikkatler sizin üzerinizde olacak. Ajandanız çok yoğunsa ve aynı gün içerisinde gideceğiniz çok yer varsa çiçek deseni sizi kurtaracak. Büyüklü küçüklü rengarenk kullanılan fakat hayat kurtaran çiçek desenlerini sıkça kullanabilirsiniz.

Bir yaz gecesi rüyası 3 numarada: mezuniyet ve bahar aylarında gelen kutlamalar için, uzun elbiselerinizi gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Klasik olan siyah ve beyazın geleneksel şıklık kattığı elbiselerin yerini romantik aksesuarlarla pastel tonlar alıyor. Feminizmin sezona çıkarma yaptığı bu dönemde her anlamda kadın gibi görünmek artık kaçınılmaz. Sezonda sıklıkla göreceğimiz uçuş uçuş elbiselerle siz de Mall of Antalya Love My Body mağazasına uğrayıp içinizdeki prensesi ortaya çıkarın..

Tarih: 13 / 08 / 2018
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.