TR EN RU

L.O.L Bebek Trendini Mall Of Antalya Toyzz Shop'da Yakala!

Son yıllarda dünyanın en büyük oyuncak trendi haline gelen ve renkli parlak ambalajlarının içinden çıkan sürpriz oyuncaklarıyla popüler olan L.O.L markası, Türkiye’de de yoğun ilgi görüyor.
L.O.L Bebek Trendini Mall Of Antalya Toyzz Shop'da Yakala!

Dünyada, oyuncak sektöründe özellikle kız çocukların hayran olduğu L.O.L bebek markası Türkiye’de de trend haline geldi. Sürpriz oyuncak piyasasına yeni bir soluk getiren L.O.L bebek serileri, YouTube gibi mecralarda da ambalaj açılan videolarıyla zirvede yer alıyor. İki katmanlı ambalajlarıyla raflarda yer alan sürpriz L.O.L bebekler, önce renkli parlak plastik kağıt ambalajlarından soyuluyor, ardından sert plastik kutularından açılıyor. Her seride farklı çeşitler sunulan L.O.L bebeklerin sürpriz kutudan çıkışlarına çocuklar da yoğun ilgi gösteriyor.

Youtube'da Ambalaj Açma Yarışı
L.O.L Youtube Ambalaj Açma
Dünyada da en popüler oyuncaklar arasında yer alan L.O.L bebekler, ambalajve kutu açma videoları YouTube gibi mecralarda çocukların ilgisini çekiyor. Sürpriz yumurtalar, ambalaj ve kutuların açıldığı videolar binlerce beğeni alıyor.

Sürpriz Kutular Heyecanlandırıyor
L.O.L Sürpriz
Dış ambalajında, kutunun içindeki oyuncağın ne olduğuna dair bilgi sahibi olunmuyor. Ancak önce soyulan ambalajı ve sonra sert kutusu açılınca oyuncağı görebiliyorsunuz. En az yedi katmana sahip her sürpriz oyuncağın içinde, giysi, ayakkabı, aksesuar, minyatür eşyalar, küçük çıkartmalar mevcut. Sürekli kendini yenileyen marka, seriler halinde sürekli kendini geliştiriyor. Çocukların da L.O.L bebek koleksiyonu kurmasını sağlıyor. Özellikle L.O.L bebek son zamanlarda simli seri ile dikkat çekiyor.

Simli Seri Koleksiyonun Vazgeçilmezi
Tüm bu küçük eşyaların yanı sıra, L.O.L serisinin 50 adet plastik parça içeren versiyonları da büyük kutularda satılıyor. O büyük kutular ise neredeyse her kız çocuğunun koleksiyonuna katmak istediği bir hayali olarak yer alıyor.

L.O.L Bebek Seti

Oyuncak Sektörünün Dışına da Çıktı
L.O.L bebek koleksiyonundaki trend oyuncaklara olan ilgi çok sayıda perakende sektörünü de etkilemiş durumda. Tekstilden ayakkabıya, okul çantasından, valizlere, uyku setlerinden mutfak eşyalarına kadar çok sayıda eşyada L.O.L markalı baskılar vitrinlerde yerini aldı.

Çocuğunuza tatil hediyesi L.O.L bebek almayı düşünüyorsanız Mall Of Antalya Toyzz Shop mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tarih: 25 / 01 / 2020
MALL OF ANTALYA
Kategori: ÇOCUK
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.