TR EN RU

Levis ile Tarzını Okula Yansıt

Birbirinden tarz ürünleri ile modaya farklı bir boyut getiren Levis, yeni okul sezonu boyunca sizlere muhteşem bir hava kazandıracak.
Levis ile Tarzını Okula Yansıt

Birbirinden tarz ürünleri ile modaya farklı bir boyut getiren Levis, yeni okul sezonu boyunca sizlere muhteşem bir hava kazandıracak. Levis ile tarzını okula en doğal haliyle yansıtabileceğin stil önerileri ise şu şekilde;

 

Rahatlığın Vazgeçilmez Şıklığı: Sweatshirtler
Levis Sweatshirt
Hem şık hem de konforlu yapısıyla oldukça tarz bir görünüme kavuşmanızı sağlayan sweatshirtler, bu sezonun en rahat ürünlerinden birisi oluyor. İster kotla isterseniz de eşofmanla giyebileceğiniz sweatshirtleri tercihinize göre kapüşonlu ya da kapüşonsuz seçerek, okul için rahat bir stil yaratabilirsiniz.

 

Tarzını Her Sene Koruyan Kot Ceketler
Levis Kot  Ceket
Okulda ve okuldan sonra da her daim stil sahibi olmanıza yardımcı olan kot ceketler, geçmişten günümüze modaya ilham veren en değerli parçalar arasında yer alıyor. Farklı renk seçenekleriyle bütünlük sağlayan ceketler, bu okul sezonu tarzınızı canlandırarak sizlere havalı bir görünüm kazandıracak!

 

Ceket Düşkünleri İçin Trend Seçenekler
Levis Trend Ceketler
Bu sezonun iki önemli parçası olan deri ceketler ve yağmurluklar, yeni okul sezonunda tarzınızı en şık ve en özgün haliyle yansıtabileceğiniz ürünler içerisinde yer alıyor. Zevkinize uygun seçebileceğiniz deri ceketiniz ile stilinizi kusursuzlaştırabilir ve renkli yağmurluklar ile stilinizi marjinalleştirebilirsiniz.

 

İnce Detaylarla Kusursuzlaşan Kotlar
Levis Kot Pantolonlar
Şıklığın ve modernliğin en güzel halini ortaya seren kotlar, tarzınızı okul sonrasında da yansıtabileceğiniz en iyi seçeneklerden birisi oluyor. Dar ve geniş seçim alternatifleriyle modunuza ve tarzına en uygun seçimi yapabileceğiniz kotları, sweatshirtleriniz ve kot ceketlerinizle birlikte kombinleyerek mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz.

 

Tarzınızı okula özgür bir şekilde yansıtabileceğiniz bu ürünleri Mall of Antalya & Deepo Outlet Center Levis mağazasında bulabilirsiniz.

Tarih: 09 / 09 / 2019
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.