TR EN RU

Küçük Dokunuşlarla Mükemmelleşen Evler

Yaşam alanınızı küçük dokunuşlarla çok daha canlı ve özgün bir ortama dönüştürmek istiyorsanız, bu yazı tam size göre. Zevkinize uygun minik eşyalarla yakalayabileceğiniz bu mükemmellik, evinizin bambaşka bir havaya bürünmesini sağlayacak..
Küçük Dokunuşlarla Mükemmelleşen Evler

Yaşam alanınızı küçük dokunuşlarla çok daha canlı ve özgün bir ortama dönüştürmek istiyorsanız, bu yazı tam size göre. Zevkinize uygun minik eşyalarla yakalayabileceğiniz bu mükemmellik, evinizin bambaşka bir havaya bürünmesini sağlayacak. İşte, kendinizi yenilenmiş hissetmenizi sağlayacak küçük dokunuş önerileri;

 

Birbirinden Özgün Dekoratif Objeler
Dekoratif Objeler
Şirin ve modern görünümleriyle her daim popüler olan dekoratif objeler, evlerin havasını değiştirerek daha canlı bir yapıya bürünmesine yardımcı oluyor. İster salondaki konsolunuzun üzerine, ister masanızın üzerine, isterseniz de yatak odanıza koyabileceğiniz bu objeler, evinizin çok daha enerjik olmasını sağlayacak! Özellikle hayvan figürlerine sahip objeleri tercih ederek, evinizde çok daha marjinal bir hava yaratabilirsiniz.

 

Farklı Desenlere Sahip Rengârenk Kırlentler
Desenli Kırlentler
Yaşam alanınızı çok daha renkli bir atmosfere dönüştürecek olan kırlentler, rengarenk desenli modelleriyle evlerinizi değiştirebileceğiniz en kolay seçeneklerden biri. Birbirinden yaratıcı kırlentleri evinizdeki eşyalarla ve koltuğunuzla uyumlu bir renkte tercih ederek, evinizin daha sıcak ve samimi olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Ortamı Canlandıran Halılar ve Kilimler
Halı ve Kilimler
Evinizin bambaşka bir havaya bürünmesine yardımcı olan halılar ve kilimler, farklı model alternatifi ile sizlere çoklu seçenekler sunuyor. İster motifli isterseniz de düz olarak seçebileceğiniz halıları ve kilimleri evinizi kusursuzlaştırmak için tercih edebilirsiniz. Evinizin çok daha bütün ve uyumlu gözükmesine yardımcı olan halıları ya da kilimleri evinizin duvar rengi ile uyumlu seçerek çok daha renkli bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.
 

Siz de küçük dokunuşlarla evinizi mükemmelleştirmek istiyorsanız Mall of Antalya ve Deepo Outlet Center Madame Coco, Bernardo Home, Gallery Crystall ve Karaca mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Tarih: 24 / 09 / 2019
MALL OF ANTALYA
Kategori: EV YAŞAM
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.