TR EN RU

Kahve Düşkünleri İçin Az Kalorili Lezzetler

Birbirinden farklı çeşidi ile kahve düşkünlerine oldukça geniş seçenekler sunan kahveler, lezzetli yapılarıyla günümüzü tatlandıran en hoş aromalardan biri olmayı başarıyor..
Kahve Düşkünleri İçin Az Kalorili Lezzetler

Birbirinden farklı çeşidi ile kahve düşkünlerine oldukça geniş seçenekler sunan kahveler, lezzetli yapılarıyla günümüzü tatlandıran en hoş aromalardan biri olmayı başarıyor. Bu lezzetli içecekler sütlü, şekerli ve kremalı yapılarıyla kimi zaman bizlere fazladan kalori aldırabiliyor. Kalori alımını dengelemek adına, gün içerisinde kahvesiz yapamayanlar için çok daha düşük kalorili kahveleri gelin hep birlikte inceleyelim;

 

Kahvesinde Sütten Vazgeçemeyenler İçin: Flat White
Flat White
Kahvesini sütsüz içemeyenler için mükemmel bir kahve olan Flat White, az kalorili ve yoğun kahveli yapısıyla sizleri büyüleyecek. Ortalama bir fincan yağsız sütten yapılan Flat White, sadece 63 kalorilik yapısıyla formunuzu korumanıza destek oluyor. Gün içerisinde en az 2-3 fincan kahve içenler için harika bir seçenek olan Flat White, hem kahveye doymanıza hem de formunuzu korumanıza yardımcı olacak.

 

Kahvesinde Yumuşak İçime Önem Verenler İçin: Latte
Latte
Flat White’dan daha yumuşak bir içime sahip olan Latte, tek shot espresso ve süt ile harmanlanarak siz kahve severlere leziz bir tat sunuyor. Yumuşak içimli yapısıyla dünyaca bir üne sahip olan Latte’nin yağsız süt ile yapılan orta boyu sadece 128 kalori. Kahvesinde soft bir tat sevenler için iyi bir seçenek olan bu nefis kahve, gün boyu sizlere yumuşak içimiyle kolaylık sağlayacak.

 

Kahvesini Sade Sevenler İçin: Filtre Kahve
Filtre Kahve
Kahvenin aromasını keskin ve net bir şekilde tatmanızı sağlayan filtre kahve, neredeyse hiç kalori içermeyen yapısıyla, kahve düşkünleri için muhteşem bir seçenek. Kahvenizin yoğunluğuna ve softluğuna göre seçebileceğiniz kahve çekirdeği, tazeliği ve kokusu ile siz kahve severleri mest edecek.

 

Kahvesinde Yoğun Bir Aroma İsteyenler İçin: Draft Kahve
Draft Kahve
12 saat boyunca nitro gazı ile birlikte demlenen draft kahve, soğuk olarak servis edilen keskin kahve aromalı müthiş kahvelerden birisi oluyor. Kahvenin tadının çok daha yoğun olmasını sağlayan bu demleme yöntemi, hem zengin aroması hem de düşük kalorili olması açısından sizleri hemen etkisi altına alacak.

 

İster sıcak olarak isterseniz de soğuk olarak tercih edebileceğiniz bu aromalı kahveleri, Mall of Antalya Kahve Dünyası’nda birbirinden leziz hafif tatlılar ile birlikte deneyebilirsiniz.

Tarih: 22 / 10 / 2019
MALL OF ANTALYA
Kategori: LEZZET
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.