TR EN RU

Kadınlar İçin A’dan Z’ye Yeni Yıl Hediye Önerileri

Yeni bir yıla girmenin mutlu dileklerini yansıtan yılbaşı hediyeleri, karar verme aşamasında bazen zorlayıcı bir süreç olabiliyor. Eşiniz, ablanız, arkadaşınız ya da kardeşiniz için alacağınız hediye seçiminde dikkat etmeniz gereken şey, karşınızdakinin sevdiği ve ilgi duyduğu şeylere yönelmek oluyor.
Kadınlar İçin A’dan Z’ye Yeni Yıl Hediye Önerileri

Yeni bir yıla girmenin mutlu dileklerini yansıtan yılbaşı hediyeleri, karar verme aşamasında bazen zorlayıcı bir süreç olabiliyor. Eşiniz, ablanız, arkadaşınız ya da kardeşiniz için alacağınız hediye seçiminde dikkat etmeniz gereken şey, karşınızdakinin sevdiği ve ilgi duyduğu şeylere yönelmek oluyor. Hediye alacağınız kişinin nelerden hoşlanabileceği hakkında fikir sahibi olmak, hediye seçimimizi çok daha kolay hale getirecektir. Ama yine de bazen karşımızdaki kişiyi ne kadar iyi tanısak da ne hediye alacağımızı bilemiyoruz. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız, gelin hep birlikte kadınlar için A’dan Z’ye yeni yıl hediye önerilerini beraber inceleyelim..
 

Kadınların Vazgeçilmezi: Kozmetik Ürünler
Kozmetik Hediye
Cilt bakımı, makyaj, saç bakımı ve parfüm gibi günlük olarak hemen hemen her kadının kullandığı kozmetik ürünler, yeni yıl hediye alternatifleri içerisinde akla gelen ilk seçeneklerden birisi oluyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan kozmetik markalarının buluştuğu Mall of Antalya, pek çok seçenek ile sizlere yardımcı oluyor. Bitkisel ve katkı maddesi içermeyen ürünleri ile tercih edebileceğiniz Yves Rocher, zengin kozmetik çeşitliliği ile Golden Rose, trend ürünleri ile makyaja her daim yeni bir soluk getiren Flormar ve pek çok marka alternatifi bulunan Watsons, Rossman ve Gratis… Aradığınız yılbaşı hediyesini bulabileceğiniz Deepo Outlet Center ve Mall of Antalya kadınların vazgeçilmezi kozmetik ürünler ile sizlere benzersiz seçenekler sunuyor.

 

Modanın İkonik Parçaları: Kıyafetler
Moda İkonik Hediyeler
Yılbaşı ruhunu en güzel yansıtan seçeneklerden birisi olan kıyafetler; birbirinden canlı ve özgün model çeşitliliği ile yeni yıl için tercih edebileceğiniz anlamlı hediyelerden. Kırmızı renginin hakim olduğu yeni yıl kıyafetleri, yeşil desenlere sahip yılbaşı süsleri ile birleşerek kazak, elbise, atkı, bere, etek, bluz ne daha nicelerine ikonik bir görünüm kazandırıyor. Sezonun çarpıcı çizgilerini de ustalıkla yansıtan kıyafetler pullu, simli, paletli ve neon canlılığı ile hediye alacağınız kişiye trend bir görünüm kazandıracak. Siz de yeni yıl hediye seçiminizi kıyafetten yana kullanmak istiyorsanız Mall of Antalya H&M, Marks&Spencer, ADL, Love My Body, United Colors of Benetton mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

 

Aksesuarların Göz Bebeği: Çantalar
Çanta Hediye
Kadınların aksesuarlar içerisinde en çok tercih ettikleri çantalar, hiç şüphesiz ki yılbaşı hediyelerinin en havalı seçimlerinden oluyor. Farklı model alternatiflerinin yanı sıra renk çeşitliliği ile de gönüllere taht kuran çantalar, her mevsime uygun yapısı ile oldukça kullanışlı ürünlerden. Siz de bu yılbaşı sevdiğiniz kişiye yılbaşı rengi olan kırmızı bir çanta hediye ederek, hem yeni yıla hem de sezona iddialı bir giriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Guess, Vakko, Hotiç, Matmazel ve Tergan mağazalarındaki yeni yıl konseptine sahip çantaları keşfetmek için Deepo Outlet Center ve Mall of Antalya’ya davetlisiniz.

Tarih: 21 / 12 / 2019
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.