TR EN RU

Merakla Beklenen “Joker” Filmi Vizyonda!

Hayranları tarafından heyecanla beklenen Joker filmi, Joker ’in yaşamına değinen temasıyla sinemaseverleri Gotham’da içsel bir yolculuğa çıkartıyor..
Merakla Beklenen “Joker” Filmi Vizyonda!

Hayranları tarafından heyecanla beklenen Joker filmi, Joker ’in yaşamına değinen temasıyla sinemaseverleri Gotham’da içsel bir yolculuğa çıkartıyor. Todd Phillips’in yönetmenliğini yaptığı filmde, Joaquin Phonenix Joker karakterine hayat vererek izleyenlere unutulmaz bir oyunculuk deneyimi sunuyor. Robert De Niro, Zazie Beetz gibi ünlü isimlerin de yer aldığı Joker filmi, başarısız bir komedyen olarak çalışmakta olan Arthur Fleck’in hayatına odaklanıyor.

Joker

Toplum tarafından pek sevilmeyen ve dışlanan Arthur, gündüzleri palyaço olarak çalışmaktadır. Çocukluğundan beri komedyen olmayı arzulayan Arthur, bu konuda pek başarılı olamadığını hissederek yavaş yavaş psikolojik sorunlar yaşamaya başlar. Kendisini hiç beklemediği bir anda suç ve kaosun içinde bulan Arthur, kendi kimliğini yok sayarak Joker karakterine bürünür.

Artur’un Joker karakterine nasıl büründüğünü detaylı bir şekilde gözlemleyebileceğiniz Joker filmini Mall of Antalya Cinetech Sineması’nı ziyaret ederek izleyebilir ve kendinizi Gotham’da kaos dolu bir yolculuğa çıkartabilirsiniz.

Tarih: 14 / 10 / 2019
MALL OF ANTALYA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.