TR EN RU

Her İşi Acil Olanlara Anneler Gününü Kurtaracak 10 Hediye Önerisi!

Anneler gününde vitrinler her biri birbirinden güzel hediye önerileriyle doldu taştı, hal böyle olunca da hediye seçmek gitgide zorlaştı. Bu zor kararı veremeyen ve anneler gününde fark yaratmak isteyen kararsız misafirlerimize özel olarak, en uygun hediye önerilerini sizler için derledik. İşte en değerli varlığımız annelerimizi, en hızlısından gülümsetecek 10 hediye önerisi...
Her İşi Acil Olanlara Anneler Gününü Kurtaracak 10 Hediye Önerisi!

Biricik dayanağımız, sevgi ve şefkat yuvamız annelerimiz… öyle ki bu özel günde onları mutlu etmek ve günlerini sevgi dolu bir hediye ile taçlandırmak gerek. Annelerimiz her ne kadar düşünmen yeter dese de hepimiz gibi onlarda günlerinin minik bir hediye ile tamamlanmasından hoşnut olacaklardır. Bu konuda tek yapmanız gereken içten bir gülümseme ve beraber geçireceğiniz hoş sohbet olsa da ufakta olsa seçtiğiniz bir hediye onları mutlu etmeye yetecektir. 

Hediye seçiminde küçük ya da büyük her ne seçerseniz seçin vakit ayırıp özenli davranmaya dikkat etmelisiniz. Deepo ve Mall of Antalya alışveriş merkezlerinin de büyüklüğü göz önüne alınırsa hediye seçmek için bir hayli zamana ihtiyacınız olacaktır. Eğer vakit bulamıyor, biraz da kararsızsanız yazımız tam size göre… benim annem ne sever diye düşündüğünüzde aklınıza gelebilecek her ürün için bir öneri oluşturduk. Bu seçeneklerden en az birini beğenmeniz dileğiyle…

 1. Mall of Antalya Gizia mağazasında anneniz için, sezonun trendi deri ve kürkün bir arada kullanıldığı şık bir hediye seçebilirsiniz. Her bütçeye hitap eden ürün yelpazesiyle annenizi mutlu edecek şık birçok hediye seçeneği bulunuyor.

  Mall Of Antalya Gizia
 2. Antalya'da ki tek home concept mağazası ile Mall of Antalya Bernardo Home'da beraber keyifle oturup sohbet edebileceğiniz şık masa sadalye takımlarını hediye seçenekleri arasında değerlendirebilirsiniz.

  Mall Of Antalya Bernardo Home  

 3. Mall of Antalya Marks & Spencer önderliğinde, Antalya'da koleksiyonu bulunan tek mağaza özelliği taşıyan Ahu Yağtu ürünleri içinden seçeceğiniz bir takım ile annenize özel hissettirmek elinizde…

   

 4. Benim anneme pırlanta yakışır diyenler için Mall of Antalya Milord'un özel koleksiyonuna göz atabilirsiniz…

  Mall Of Antalya Milord  

 5. Sevimli ve kullanışlı ürünleri anneleri gülümsetmeye yetecektir. Birbirinden farklı ürünler içerisinden karar vermekte size düşüyor… Mall of Antalya Miniso hediye seçenekleri ile işinizi kolaylaştırıyor.

  Mall Of Antalya Miniso  

 6. Sportif anneler için inanılmaz fiyatlarla sunulan Under Armour ürünleri yepyeni bir hediye seçeneği…

  Mall Of Antalya Under Armour Anneler Günü  

 7. Yaz mevsiminde anneniz için üstünden bir an olsun çıkartmak istemeyeceği rengarenk elbise seçenekleri Mall of Antalya Adl mağazasında…

  Mall Of Antalya ADL Anneler Günü  

 8. Antalya renkleri ve sıcaklığını yansıtan yeni koleksiyonuyla bizlerden tam not alan Mall of Antalya Coquet anneler günü indirimleri ve çanta - takı koleksiyonu ile sizleri bekliyor.

  Mall Of Antalya Coquet Anneler Günü Hediyesi  

 9. Yeni sezonda renkli ve çiçekli desenler göze çarparken, renkli annelere alınabilecek en güzel hediye Mall of Antalya Elle'nin tamamı renkli ve desenli ayakkabı - çanta ürünlerini tercih edebilirsiniz.

   

 10. Modaya yön veren imajı ve şık sunumuyla göz kamaştıran tüm seçenekleri Mall of Antalya Perspective mağazasında bulabilrsiniz.
  seçenekleri Mall of Antalya Perspective Anneler Günü Hediyesi  

Tarih: 07 / 05 / 2018
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA-EV YAŞAM
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.