TR EN RU
Kampanylarımızdan haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz

Güçlü Bir Kadının Hikayesi: Nilgün Bodur “Yalnızlık Ekmektir Afiyetle Yiyin”

20 yıl boyunca dünya markaları için kurumsal iletişim yöneticiliği yapan bir kurumsal iletişimci. Sosyal medya, halkla ilişkiler denince Türkiye’de tanınan başarılı bir iş kadını..
Güçlü Bir Kadının Hikayesi: Nilgün Bodur “Yalnızlık Ekmektir Afiyetle Yiyin”

20 yıl boyunca dünya markaları için kurumsal iletişim yöneticiliği yapan bir kurumsal iletişimci. Sosyal medya, halkla ilişkiler denince Türkiye’de tanınan başarılı bir iş kadını.. Mesleğini anlatırken yoğun temposundan sıklıkla söz ediyor fakat bu tempoyu sevdiğini de eklemeden geçmiyor. Özel hayatındaki problemlerin üstesinden geldiği zamanları da kendi içsel gelişiminde önemli bir yeri olduğunu dile getiriyor. Hayatını değerli kılan her şeyin peşinden korkmadan giden Nilgün Hanım, bir gün beyaz yaka kaosundan çıkıp kendini hayallerinin içinde buluyor. Bir gün “Ben 40 yaşına gelince bu işleri bırakacağım. Allah bana bir kapı açsın” diyor ve kapılar ardı ardına açılmaya başlıyor. Pazarlama işine hakim olması onun sevdiği işi yaparken aynı zamanda bu yönünü de tetikliyor ve sevdiği işi artık kazanca dönüştürmeye başlıyor. Röportajlarında “taşı altına çevirdim” diyen Bodur, 4 yıl boyunca instagramdan kazandığı parayı tamamen kişisel azmine ve ticari duruşuna bağlıyor.

Nilgün Bodur Kimdir

Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim

Kitapları uzun süre çok satanlar listesine giren ve hayranları ile sıkı bir bağ kuran Nilgün Bodur’un “Sıradaki Teşekkürüm Bana Yanlış Yapanlara” kitabı biten bir ilişkisi ardından yazılmış. İki sene süren ve beraber olduğu kişi ile arasında yaş farkı olan Nilgün Hanım, ayrılık sürecinin ardından yaşadıklarını kitabına konu ediyor. Hayranları tarafından samimi bulunan kitapta okuyanların kendini bulabileceği çokça anektot mevcut. İkinci kitabı “Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim” ise intikam üzerine yazılmış gibi görünen fakat bir kadının Sadece hayatta değil ayakta da kalarak, mutlu olarak, kahkaha atarak nasıl yaşadığını anlatıyor. Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim adlı kitabında “Giderken ses çıkarmak, ortalığı karıştırmak, başarısız bir intihar teşebbüsü gibidir.” Diyen Bodur, ayrılıkların aslında insanların kişisel gelişimlerine katkı sağladığını ve onları güçlendirdiğini savunuyor.

Nilgün Bodur Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim

Başarılı kitap satışları, sosyal medyadaki olumlama mesajları, takipçilerine verdiği yemek ve maske tarifleri ve insanlarla arasındaki başarılı ikili diyalogları ile Nilgün BodurYalnızlık Ekmektir Afiyetle Yiyin” söyleşisinde 21 Aralık Cuma günü Saat 20:00’da Mall of Antalya Gösteri Merkezi’nde sevenleriyle buluşacak. Nilgün Bodur’la bu tatlı sohbete ortak olmak için sizleri bekliyoruz.

Tarih: 11 / 12 / 2018
MALL OF ANTALYA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.