TR EN RU

Gravitrax ile Yer Çekiminin Gücünü Keşfetmeye Hazır Olun!

Çocukları eğlendirirken onları bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik ile tanıştıran Gravitrax Mall of Antalya Adore Oyuncak Mağazası’nda sizi bekliyor!
Gravitrax ile Yer Çekiminin Gücünü Keşfetmeye Hazır Olun!

Gravitrax, çocukları bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik ile tanıştırdığı ve onları düşünmeye yönlendirdiği için bir oyundan çok daha fazlasıdır. Çocuklara sonsuz olasılıkları ve yaratıcılığı keşfederek kendi parkurlarını tasarlama ve kurma deneyimi sunar. Gravitrax ile oyuna başlamak için bir Gravitrax Başlangıç Seti yeterlidir. Üstelik tüm Gravitrax aksesuarları ve setleri birbirleriyle uyumludur. Farklı aksesuarlar ile parkurlara aksiyon katmak da oyundaki heyecanı her zaman sıcak tutar. Çocuklar, kurdukları parkurlarda bilyelerini başlangıç noktasından bitiş noktasına getirmeye çalışırken yer çekiminin gücünü keşfeder ve eğlencenin tadını çıkarır!

Gravitrax

Adore Oyuncak, 1996 yılından bu yana çocukların sağlığına ve gelişimine duyarlı, insanların hayatını renklendiren ve yaratıcılığını geliştiren, çevre bilinci ile nitelikli ve buna bağlı olarak segmentinin en kaliteli ve güvenli oyuncaklarını ülkemize sunuyor. Bugün şirket bünyesinde her biri kalitesiyle fark yaratan, her yaştan çocuğa ve yetişkine hitap eden 4000’den fazla ürün çeşidini Türkiye pazarı ile buluşturuyor. Distribütörlük haklarına sahip olduğu bu kaliteli ürünlerin arkasındaysa kendi alanında dünya lideri olan LEGO, Ravensburger, Thinkfun, Brio, TOMY (Toomies, Lamaze, Tomy Games, John Deere ve Ricky Zoom), Bandai, EPOCH (Slyvanian Families, Aquabeads), Schleich, Goliath, Revell, Winx, 44 Kedi ve Carrera gibi markalar yer almaktadır.

Tarih: 12 / 07 / 2021
MALL OF ANTALYA
Kategori: EĞLENCE-ÇOCUK
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.