TR EN RU
Kampanylarımızdan haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz

Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri: Erkeklere Sevgililer Gününde Ne Alınır?

Çok zaman var ve bu geniş zaman içerisinde nasıl olsa sevgilime güzel hediyesi seçerim deyip henüz hediye alamayanlardansanız bu yazımız tam size göre. Günler çok hızlı bir şekilde ilerledi ve sevgililer günü neredeyse geldi çattı! Henüz hiçbir hediye seçemeyip panik olanlar Mall of Antalya & Deepo sevgililer günü hediye seçeneklerine bayılacaksınız.
Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri: Erkeklere Sevgililer Gününde Ne Alınır?

Çok zaman var ve bu geniş zaman içerisinde nasıl olsa sevgilime güzel hediyesi seçerim deyip henüz hediye alamayanlardansanız bu yazımız tam size göre. Günler çok hızlı bir şekilde ilerledi ve sevgililer günü neredeyse geldi çattı! Henüz hiçbir hediye seçemeyip panik olanlar Mall of Antalya & Deepo sevgililer günü hediye seçeneklerine bayılacaksınız. Kafanızda, "Acaba erkeğe ne hediye alınabilir? Erkek sevgiliye hediyeler neler?" şeklinde sorular oluşmaya başladı derken erkek sevgiliye hediye seçmenin ne kadar zor bir şey olduğunu iliklerinize kadar hissetmeye başladınız! Erkek sevgilinize hediye seçmek için, deyim yerindeyse hediye sitelerinin altını üstüne getirdiniz ama, bir türlü tamda gidip almalık bir hediye bulamadınız! Strese gerek yok çünkü, erkek arkadaşınıza alabileceğiniz şahane hediye fikirlerimizden birini mutlaka beğeneceksiniz.

 

Damat Gömlek

Her erkeğin dolabında mutlaka olması gereken şık gömlekler, bu yılın modası renkli ceketler ve klasikleşen kalıbı ile pantolonları Deepo Damat mağazasında bulabilirsiniz.

 

Columbia Spor Giyim

Sportif erkek sevgiliniz için Deepo Columbia mağazasında sevgililer gününe özel %50’ye varan indirimleri ayrıca 3 adet üründe indirime ek %30 ve 5 adet ürün indirime ek %40 indirim seçeneklerini de bu özel gün için değerlendirebilirsiniz. Deepo Columbia mağazasında ayakkabıdan monta, çantadan polara erkekler için özel tasarlanmış birçok sevgililer günü hediye seçeneği bulabilirsiniz.

 

Erkek Ayakkabı

Ayakkabı sever sevgilinize Deepo Matraş ve İnci mağazalarından alabileceğiniz şık ayakkabılar ile bu sevgililer gününde sevdiğinizin gönlünü fethedebilirsiniz. %100 deri ürünlerden oluşan Matraş koleksiyonundan seçtiğimiz yılın rengi kahve tonlarındaki ayakkabı çanta kombinini sevgililer günü hediye seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz.

 

Erkek Saatleri

Bir klasik olan fakat risksiz her erkeği mutlu edecek saatlere gelecek olursak.. Erkek saat çeşitleri denince akla spor, şık, klasik, deri, metal, çelik, silikon gibi birçok materyalden saat seçenekleri geliyor. Bizim önerimiz bu yılın modası rengarenk G-Shock saatler.. Deepo Şamil Saat mağazasında sevgililer gününe özel indirimlerle bulabileceğiniz G-Shock saatler, rüzgar geçirmezlik, su geçirmezlik, fırtınaya karşı dayanıklılık, çamur geçirmezlik ve darbelere karşı dayanıklılık gibi birçok özelliğe sahip olmak üzere ayrılmaktadır. Sevdiğiniz kişinin hobilerine ve ilgi alanına göre dilediğiniz özellikteki saati seçebilir, sevgililer günü hediyenizi verirken saat özelliğine göre ilgi alanına saygılı olduğunuzu da hatırlatabilirisiniz.

Tarih: 12 / 02 / 2019
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.