TR EN RU
Kampanylarımızdan haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz

Dünya Tavukları ve Yumurtaları Mall of Antalya'da!

'World Chicken And Eggs' Dünya Tavukları ve Yumurtaları Sergisi, 1 - 8 Aralık 2018 tarihleri arasında Türk turizminin başkenti Antalya'da ziyaretçileri ile buluşuyor.
Dünya Tavukları ve Yumurtaları Mall of Antalya'da!

Koleksiyon farklılığı ve içeriği açısından Türkiye'de ilk olma özelliği taşıyan World Chicken And Eggs Sergisi, Türkiye Turnesi Organizasyonları kapsamında, Antalya'nın en önemli Alışveriş Merkezlerinden Mall of Antalya alışveriş merkezinin ev sahipliğinde, Antalya Halkı ve Ülkemizi ziyaret eden turistlerin beğenisine sunulacak.

Tavuk Yumurtaları

Türkiye'nin En Büyük Yumurta Üreticisi Şehri Afyonkarahisar'dan temasıyla, Afyonkarahisar Valiliği Himayelerinde düzenlenen ve Afyonkarahisar Resmi Tanıtım Bürosu Visit Afyon'un destekleriyle Antalya'da gerçekleştirilecek olan World Chicken And Eggs - Dünya Tavukları ve Yumurtaları Sergisi 1 Aralık - 8 Aralık 2018 tarihleri arasında Mall of Antalya alışveriş merkezinde ziyaret edilebilecek.

Sergi kapsamında, 33 Ülkeye ait 105 tavuk ırkının yumurtaları sergilenirken, aynı zamanda çok özel hayvanların ilginç şekillere sahip gerçek yumurtaları da sergi projesinde ziyaretçilerin izlenimine sunulacak.

Bu bağlamda, ziyaretçiler dünyada yetişen tüm tavuk ırklarının renk, boy ve ebat anlamında birbirinden değişik tüm yumurtalarını bir arada görme şansı yakalarken, Piton Yılanı, Caretta Kaplumbağası, bukalemun gibi özel hayvanlara ait gerçek yumurtaları yakından görme ve inceleme fırsatına sahip olacaklar.

Mall of Antalya Tavuk Yumurtaları Sergisi

Türkiye turneleri kapsamında sergilendiği şehirlerde, ziyaretçilerine hayret, şaşkınlık ve hayranlık hissini aynı anda yaşatma yönüyle tanınan, World Chicken And Eggs Sergisinde ziyaretçiler aynı zamanda tüm insanların ortak besin değeri ve en yüksek protein kaynağı olan yumurta ile ilgili hiç bilinmeyen değişik bilgilere de ulaşabilecekler.

Türkiye'nin en büyük yumurta üreticisi şehri olan Afyonkarahisar’ın sosyal, kültürel ve ekonomik değerlerinin farklı içerik ve konseptler ile geniş kitlelere tanıtılması ile birlikte Afyonkarahisar Yumurta ve Sanatları Merkezi’nin tanıtılmasına katkı sağlayacak olan World Chicken And Eggs Sergileri, Antalya'dan sonra İstanbul ve diğer büyükşehirlerde ziyaretçileri ile buluşmaya devam edecek.

Tarih: 04 / 12 / 2018
MALL OF ANTALYA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.