TR EN RU

D'S Damat Tween Bu Yazın En Şık Kreasyonlarıyla Mall of Antalya’da!

Sıcakların gelmesi ile beraber 2019/ Yaz modasına da yepyeni bir soluk geldi. Bu yaz özellikle erkekler için doğaya dönüş kendini baskın olarak hissettiriyor. Bu yaz standartların dışına çıkarak tarzınızı rahatlıkla farklılaştırabilirsiniz...
D'S Damat Tween Bu Yazın En Şık Kreasyonlarıyla Mall of Antalya’da!

Sıcakların gelmesi ile beraber 2019 Yaz modasına da yepyeni bir soluk geldi. Bu yaz özellikle erkekler için doğaya dönüş kendini baskın olarak hissettiriyor. Bu yaz standartların dışına çıkarak tarzınızı rahatlıkla farklılaştırabilirsiniz. Formal bir görünüme bile renk katabilen bir dönemden geçiyoruz. İşte, 2019 Yaz erkek modasında sezonun öne çıkan trendleri:

 

Doğanın Kusursuzluğunu Tişörtlerle Birleştiren Tasarımlar
D'S Damat Tişörtleri
Yazın canlılığını yansıtan desenli tişörtler; birbirinden renkli modelleri ve D's Damat kalitesiyle dikkat çekiyor. Yaprak, kaktüs, çam, palmiye gibi desenli tasarımlar hem sportif hem de şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır. Üstelik bu tişörtleri kendi tarzınıza göre, ister kumaş pantolonlarla isterseniz de keten pantolonlarla rahatça kombinleyebilirsiniz.

 

Çiçek Desenleriyle Canlanan Gömlekler
D'S Damat Tişörtleri
Özgün tarzıyla fark yaratmak isteyenler için çiçek desenli gömlekler, yazın en şık ve en tarz ürünleri arasında yerini alıyor. Yaz temasını büyüleyici bir renk tonuyla yansıtan gömlekler, farklı yaka ve kalıp seçenekleriyle her tarza uyum gösterebilecek nitelikte. Çiçek desenlerine sahip bu gömlekleri farklı pantolon ve şortlarla kombinleyerek bu yazın gözdesi olabilirsiniz.

 

Klasik Görünümünden Ödün Vermeyen Takımlar
D'S Damat Takım Elbise
Klasik görünümünden ödün vermeyenler için vazgeçilmez bir stil olan takım elbiseler, bu yaz da kalbinizi ısıtacak. Farklı renk ve model alternatiflerine bulunan takım elbiseleri şık aksesuarlarla taçlandırarak çok daha kusursuz bir görünüm sergileyebilirsiniz.

 

2019 yazının en göz alıcı trend ve tasarımlarını, Mall of Antalya D’S Damat Tween mağazasını ziyaret ederek keşfedebilirsiniz.

Tarih: 07 / 08 / 2019
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.