TR EN RU
Kampanylarımızdan haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz

Çikolata Hazzını Dudaklarınızda Yaşatacak Yepyeni Likit Mat Ruj Serisiyle Tanışmaya Hazır mısınız?

Lore’al Paris Les Chocolats çikolata kokulu likit mat rujları kullandığınız ilk andan itibaren vazgeçilmeniz olacak. Kapağını açar açmaz gelen yoğun çikolata kokusu, dudaktaki görünümü ve mat yapısı ile aklınızı başınızdan alacak.
Çikolata Hazzını Dudaklarınızda Yaşatacak Yepyeni Likit Mat Ruj Serisiyle Tanışmaya Hazır mısınız?

Çok uzun saatler bozulmayan, dudağa kusursuz uygulanan ve konforlu kullanım sağlayan likit mat rujlara, şimdi bir de çikolatanın iştah açıcı kokusu eklendi. Lore’al Paris’in yeni Les Chocolats likit mat rujları, ultra mat bitişleri, 16 saate varan kalıcılıkları, kolay uygulanışları ve her şeyden öte cezbedici kokusu ile makyaj çantanızın demirbaşı olmaya aday. Rujlar, her cilt tipine ve her yaşa uygun. Hepsi birbirinden güzel bu seride karar vermek o kadar zor ki!

 

Loreal 842 Candy Man

Lore’al Paris Les Chocolats likit mat rujların tamamı çikolatanın nud tonlarında. Serideki en açık nude renk ise, pembe tonlu 842 Candy Man.

 

Loreal 868 Cacao Crush

Peki vişne? Çikolatayla karıştığında inanılmaz lezzetli olan vişnenin bu tonu göz kamaştırmıyor mu? 868 Cacao Crush özellikle gece makyajlarının favorisi.

 

Loreal 864 Tasty Ruby

Böğürtlenli çikolatayı anımsatan 864 Tasty Ruby ,serideki tek kırmızı ruj. Soğuk alt tonlu bu canlı kırmızı, o kadar güzel ki, tüm dikkatleri anında dudaklarınıza çevireceği kesin.

 

Loreal 862

Turuncuda biraz daha belirgin ve iddialı ton istersen, 862 tercih edebilirsiniz. Bakır tonlu göz makyajlarıyla çok yakışan bu renk, iddialı dudaklar için birebir.

 

Loreal 844 Sweet Tooth

Herkese yakışacak bu sıcak alt tonlu nude masum bir etki veriyor Yine açık tonlardan bir diğeri de 844 Sweet Tooth. Sıcak tonlu bu nude, dudağı sıfırlamak ve gözlere dikkati çekmek için ideal.

 

Loreal Soğuk  Tonlar

Eğer gri tonlu nude’un biraz daha iddialı olmasını isterseniz,o zaman! Tam size göre. Bu soğuk ton özellikle dumanlı göz makyajlarıyla çok yakışıyor.

 

Loreal Mat Ruj Serisi

Lore’al Les Chocolats ultra matte’ nin aplikatörü çok kullanışlı, tek seferde tüm dudağı boyayabiliyorsunuz ve dudak sınırlarını aplikatörün ucu ile kolayca geçebiliyorsunuz. İnanılmaz kalıcı ve olağanüstü! Harika çikolata kokuları ve karşı konulmaz 9 rengi ile Lore’al Les Chocolats likit rujlarını Mall of Antalya & Deepo Outlet Alışveriş Merkezi’ndeki Gratis, Rossmann, Kağan Parfümeri ve Watsons mağazalarından temin edebilirsiniz.

Tarih: 25 / 04 / 2019
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.