TR EN RU

Bu Yaz Sizi Bekleyen 5 Etkileyici Saç Trendi

Görünüşünüz iddialı ve havalı mı olsun istiyorsunuz? O zaman bu yazı tam size göre. 2019 yaz dönemine damga vuracak saç trendlerini okumak için buyurun sizi yazımıza alalım.
Bu Yaz Sizi Bekleyen 5 Etkileyici Saç Trendi

Görünüşünüz iddialı ve havalı mı olsun istiyorsunuz? O zaman bu yazı tam size göre. 2019 yaz dönemine damga vuracak saç trendlerini okumak için buyurun sizi yazımıza alalım.

 1. Pixie Kesim
  Pixie Kesim Saç Modeli
  2019 yaz sezonunda pixie kesimler daha çok minimal olacak. Buzz kesimden biraz daha uzun olan, klasik Audrey Hepburn görünümünden ise, biraz daha kısa ve net olan saçlar zaman harcamak istemeyenler için tam bir kurtarıcı!
   
 2. Rose Pembe
  Rose Pembe Saç Modelleri
  Rose alt tonlu saç renkleri 2019 yaz döneminde çok moda! Pembe ile bakır tonlarının arasındaki o büyülü renge rose pembe deniliyor. Yaz aylarında orijinal bir değişiklik yapmak isteyenler rose pembeyi mutlaka denemeli. Saçlarında rose pembe rengini görmek isteyenler Mall of Antalya Rossmann’ dan temin edebilirler.
   
 3. Bebe Kahkülü
  Bebe Kahkülü Saç Modeli
  Sizi olduğunuzdan daha cool ve havalı gösterecek olan bu saç modeli hemen hemen herkese çok yakışıyor. Biraz nostaljik, biraz asi. Cesaretinizi şimdiden toplayın; çünkü 2019 yazında XS kahküller zirveye oynamaya hazırlanıyor. Kısa kahküller yüz hatlarını ortaya çıkararak daha vurgulu bir görünüm sağlarken, bir nevi kontur etkisi de yaratıyor. Kahkül bakımını sağlayacak ürünleri ise, Mall of Antalya & Deepo Outlet Center Watsons mağazasından temin edebilirsiniz.
   
 4. Islak ve Geriye Taranmış
  Islak ve Geriye Taranmış
  Saçlarınızın iddialı ve çekici olmasını istiyorsanız, geriye taranmış saç modelleri tam size göre. Saçlarınızı geriye doğru tarayarak sabitlemek için Mall of Antalya Gratis mağazasından jöle ve saç spreyleri alarak denemelere başlayabilirsiniz. Kısa saç modeline sahip olan kadınlarda bu modeli kolaylıkla kullanabilir.
   
 5. Mikro Örgü
  Mikro Örgü Saçlar
  2019 yazında mikro örgüler çoğalarak saçlarda daha dominant ve daha güçlü bir duruş sergiliyor. Minik örgüleri saçlarınızın tamamına uygulayabilir veya sadece kenarlarına yapabilirsiniz.

  Saçlarınızın tamamına yapacağınız minik örgüler sizi bir anda oldukça genç ve çılgın gösterecektir. Eğer kimsede görülmemiş saç stillerini ilk kullanan olmayı seviyorsanız, bu saç modelini en kısa sürede uygulayabilirsiniz.
Tarih: 27 / 05 / 2019
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.