TR EN RU

Beklenen Film “Yıldızlara Doğru” Vizyonda!

Hem bilimkurgu hem de macera türünde bir film deneyimi sunan Yıldızlara Doğru, “cevaplar ulaşamadığımız bir yerde” sloganıyla seyirciyi filmin derinliklerine davet ediyor. Yazımız spoiler içerir..
Beklenen Film “Yıldızlara Doğru” Vizyonda!

Hem bilimkurgu hem de macera türünde izleyicilerine müthiş bir film deneyimi sunan Yıldızlara Doğru (Ad Astra), “cevaplar ulaşamadığımız bir yerde” sloganıyla seyirciyi filmin derinliklerine davet ediyor.  Yönetmenliğini James Grey’in yaptığı filmin başrolünde ise ünlü aktör Brad Pitt ve Tommy Lee Jones yer alıyor.

Ad Astra - Brad Pitt

Roy McBride isminde ki bir astronotun hikâyesini konu alan Yıldızlara Doğru, McBride’ın 20 yıl önce, çıkmış olduğu uzay görevinde kaybolan babasını galakside aramaya başlamasını konu ediniyor. Gezegenimizdeki hayatı tehdit edici durumu önlemek için güneş sisteminin dışında bir yolculuğa çıkan Roy McBride, hem kayıp babasını arıyor hem de insanoğlunun doğasını ve kozmostaki yerini açığa çıkartıyor.

Ad Astra - Yıldızlara Doğru

Ünlü oyuncu Brad Pitt’in oyunculuğunun farklı yönünü tecrübe edebileceğiniz Yıldızlara Doğru filmini, Mall of Antalya Cinetech sinemasını ziyaret ederek izleyebilir ve McBride ile birlikte evrende büyüleyici bir yolculuğa çıkabilirsiniz

Tarih: 26 / 09 / 2019
MALL OF ANTALYA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.