TR EN RU

Bayramda Çocukları Sevindirecek Hediye Önerileri

Paylaşmanın ve birlikte olmanın önemini vurgulayan bayramlar, sevdiklerimizle beraber vakit geçirmenin mutluluğunu en çok hissettiğimiz anlardır. Bu vesile ile büyüklerimizle hasret giderirken küçüklerimizi de sevindirmek için fırsat yaratmış oluyoruz. Siz de bu bayram birbirinden güzel hediyeler alarak küçüklerin yüzlerini güldürebilirsiniz..
Bayramda Çocukları Sevindirecek Hediye Önerileri

Paylaşmanın ve birlikte olmanın önemini vurgulayan bayramlar, sevdiklerimizle beraber vakit geçirmenin mutluluğunu en çok hissettiğimiz anlardır. Bu vesile ile büyüklerimizle hasret giderirken küçüklerimizi de sevindirmek için fırsat yaratmış oluyoruz. Siz de bu bayram birbirinden güzel hediyeler alarak küçüklerin yüzlerini güldürebilirsiniz. İşte, minikleri sevindirebileceğiniz üç hediye önerisi;

 

Gelenekselleşen Bir Hediye: Bayramlık Kıyafetler
Çocuklara için Bayramlıklar
Bayramın en anlamlı hediyelerinden olan bayramlık kıyafetler, çocukları sevindirmek için güzel bir seçenek olacaktır. Siz de çocuklara birbirinden şık ve kaliteli kıyafet hediyeleri alarak, onların daha mutlu bir bayram geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Miniklerimiz için aradığınız kıyafetleri Mall of Antalya Panço, Kids Home ve Minikido mağazalarında bulabilirsiniz.

 

Bayramın En Sevimlileri: Oyuncak Hediyeler
Oyuncak Hediyeler
Çocukların gelişimleri ve eğlenceleri için iyi bir seçenek olan oyuncaklar, kurban bayramında miniklerin keyifli vakit geçirmesi için harika bir hediye olacaktır. Çocukların ilgi alanlarına göre; seçebileceğiniz arabalar, figürler, peluşlar, eğitici ve kutu oyunları gibi pek çok oyuncak onların kalbini kazanmak için yeterli olacaktır.

Birbirinden yaratıcı ve eğlenceli oyuncak hediyeler için, Mall of Antalya & Deepo Outlet Center’da Adore Oyuncak, Toyzz Shop ve Yoyo Toys mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

 

Eğlence Zamanı: Çocuklar İçin Süper Aktiviteler
Bayram Eğlencesi
Çocukların eğlenceli vakit geçirebileceği çocuk oyun alanları, kurban bayramı boyunca minikler için heyecan verici bir hediye seçeneği olacaktır. Tırmanma duvarları, kum alanları, elektronik oyun panoları gibi alanlarda çocuğunuz ile vakit geçirirken siz de zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Çocuklarla birlikte keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilmek için Mall of Antalya Ops Play Kids’i ziyaret edebilirsiniz.

Tarih: 10 / 08 / 2019
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA-EĞLENCE
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.