TR EN RU
Kampanylarımızdan haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olabilirsiniz

Tam Tadında Romantik Komedi: Baş Belaları Tiyatro Oyunu Mall of Antalya Gösteri Merkezi’nde!

Birbirlerine aşık olan Kerem ve Meltem’in aynı evde yaşama kararı aldıktan sonra yaşadıkları karmaşanın komik yanlarıyla ele alındığı “Baş Belaları” oyunu izlerken hem eğlendiren hem düşündüren cinsten.
Tam Tadında Romantik Komedi: Baş Belaları Tiyatro Oyunu Mall of Antalya Gösteri Merkezi’nde!

Birbirlerine aşık olan Kerem ve Meltem’in aynı evde yaşama kararı aldıktan sonra yaşadıkları karmaşanın komik yanlarıyla ele alındığı “Baş Belaları” oyunu izlerken hem eğlendiren hem düşündüren cinsten. Komedi oyunlarının usta yazarı İrfan Kangı’nın yönettiği, İpek Tanrıyar, Yosi Mizrahi ve Dost Elver’in rol aldığı heyecan, aksiyon ve entrikanın bol olduğu oyunu gülümseyerek izleyeceksiniz.

Baş Belaları Tiyatro Oyunu

Aynı evde yaşamaya başlayan bir çiftin hayatları ne kadar değişebilir ve nasıl mahvolabilir? Kerem'le mutlu bir birlikteliği olduğunu zanneden Meltem aslında kendisinden nefret edildiğini ve evden kovulmak istendiğini bilmiyorsa? Kerem sevgilisini evden yollayabilmek için en yakın arkadaşı Taner'den yardım için evlerinde kalmasını ve Meltem'i göndermesine yardım etmesini isterse? Meltem, Kerem ve Taner arasında yaşanan tatlı kriz büyük bir karmaşaya dönüşecek mi?

Baş Belaları Tiyatro Oyunu MOA Sahnesinde

Tüm bu soruların cevabı 2 saat boyunca düşmeyen temposuyla birbirlerinin başına bela olan baş belalarında 25 Ocak Cuma günü saat 20:30’da Mall of Antalya Gösteri Merkezi’nde.

Bilet satın almak için lütfen tıklayın

Tarih: 07 / 01 / 2019
MALL OF ANTALYA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.