TR EN RU

Bakışlarınızı 2021 Yazına Hazırlayın

2021 Yazını heyecanla bekledik. Güneşli ve eğlenceli günlerin hayalini kurduğumuz bir dönemin ardından bolca gezip seyahat edebileceğimiz yaz aylarına kavuştuk. Peki siz bu eğlenceli yaza hazır mısınız?
Bakışlarınızı 2021 Yazına Hazırlayın

İşte bu yazın gözde markalarından bakışlarınızı parlatacak ve sizi iyi hissettirecek şahane modeller;

 

Retro Eyewear
Retro Eyewear
Zamansız bir stil ikonu olan Retro, tasarımlarındaki kaliteyi, kadın ve erkeklerin en kolay erişebileceği şekilde, son moda tasarımlarla yaz aylarının vazgeçilmez markası olmayı başardı. Güneş gözlüklerinin olmazsa olmaz olduğu yaz aylarında renkli ve eğlenceli koleksiyonu ile dikkat çekiyor. Siz de Retro Eyewear güneş gözlükleri ile yaz günlerinize renk katabilirsiniz. Üstelik iddialı modelleri size çok yakışacak.

 

Vintage Eyewear
Vintage Eyewear
Güneşten gözlerinizi korumak ve çabasız bir şıklık elde etmek için tercih edeceğiniz markalardan biri de Vintage Eyewear. Vintage marka güneş gözlükleri hem modern tasarımları hem de avantajlı fiyatları ile oldukça dikkat çekici. Yeni tarzlar denemek, farklı bakışlar elde etmek için bu özel koleksiyonu mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

 

Serengeti Eyewear
Serengeti Eyewear
Bir Serengeti yeter! Dünyaca ünlü marka Serengeti Eyewear, bu sezon erkek güneş gözlüklerinde oldukça öne çıkıyor. Erkek modasına yön veren özel tasarımları, üstün kalitesi ve her yüz tipine uyan çerçeveleriyle yazın vazgeçilmez markalarından biri. Siz de Serengeti dünyasını keşfedin bu yazın tadını yeni güneş gözlüklerinizle çıkarın.

 

Chopard Eyewear
Chopard Eyewear
Farklı ama gösterişli tasarımların imza markası; Chopard! 2021 koleksiyonu ile fark yaratmaya hazır mısınız? Birbirinden değerli tasarımların bakışlarınızı parlatmasını istiyorsanız hemen Chopard ile tanışın, ayrıcalığı hissedin.

 

Victoria Beckham Eyewear
Victoria Beckham Eyewear
O bir moda ikonu! Victoria Beckham koleksiyonu sıra dışı tasarımları, büyük ekartmanları ve yazı temsil eden renkleriyle dikkatleri üzerine topluyor. Özel renklerin büyük ekartmanlarla güçlendirildiği 2021 koleksiyonunu mutlaka keşfetmenizi öneririz. Yazın farklı ve şık kadını olmak için bir Victoria Beckham yeter!

 

Tom Ford Eyewear
Tom Ford Eyewear
Zamansız ve güçlü! Hem kadın hem de erkeklerin vazgeçemediği markaların başında geliyor. Her zaman benzersiz koleksiyonlara imza atan Tom Ford bu sezon da yine çok iddialı. Zamansız duruşu ve kaliteli benzersiz görünümü yine bakışlarınızı parlatacak ve sizi iyi hissettirecek kusursuz tasarımı sayesinde dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

 

Dünyanın moda trendlerini yönlendiren birbirinden özel markaları ve daha fazlasını Deepo Outlet Center Emooptik mağazamızda bulabilirsiniz.

Tarih: 27 / 07 / 2021
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.