TR EN RU

Bad Boys Serisinin 3. Filmi “Her Zaman Çılgın” Vizyonda!

Sevenleri tarafından sabırsızlıkla beklenen “Bad Boys Her Zaman Çılgın” serinin üçüncü filmi olarak vizyona girdi. Aksiyon ve komediyi ustalıkla harmanlayan filmin yönetmen koltuğunda Bilall Fallah ve Adil El Arbi yer alıyor.
Bad Boys Serisinin 3. Filmi “Her Zaman Çılgın” Vizyonda!

Sevenleri tarafından sabırsızlıkla beklenen “Bad Boys Her Zaman Çılgın” serinin üçüncü filmi olarak vizyona girdi. Aksiyon ve komediyi ustalıkla harmanlayan filmin yönetmen koltuğunda Bilall Fallah ve Adil El Arbi yer alıyor. Bad Boys Her Zaman Çılgın, uyuşturucuya karşı mücadele eden iki polisin yaşadığı macera dolu sahneleri seyirci ile ustalıkla buluşturuyor. Geçtiğimiz iki filmden tanıdığımız Will Smith ve Martin Lawrance serinin üçüncü filminde de hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatacak.

Bad Boys 3

Narkotikten sorumlu iki polis olan Mike Lowery ve Marcus Burnet serinin ana karakterleri olarak bu filmde de bizlerle. Orta yaş krizine yakalanan Mike Lowery ve polis müfettişi olarak kariyerini sürdürmekte olan Marcus Burnet kendilerini uyuşturucu baronu olan Armondo Armas’ın peşine düşmüş olarak bulur. Kendilerini zor bir maceranın içinde bulan bu müthiş ikili, aksiyon dolu sahneleri ile sizleri hemen filmin içine çekecek. Serinin ilk iki filminde olduğu gibi komediyi ve macerayı, aksiyon dolu sahnelerle özdeşleştiren Bad Boys Her Zaman Çılgın, uzun yıllardır bekleniyor olmasına kesinlikle değecek!

Siz de Mike ve Marcus’un heyecan dolu aksiyonlarını merak ediyorsanız, Mall of Antalya Cinetech sinemalarını ziyaret ederek, serinin üçüncü filmi olan Bad Boys Her Zaman Çılgın’ı izleyebilirsiniz.

Tarih: 09 / 01 / 2020
MALL OF ANTALYA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.