TR EN RU

Aşkım Kapışmak Mall of Antalya Gösteri Merkezi'nde!

Ünlü yazar ve davranış bilimleri uzmanı “Aşkım Kapışmak” şahane bir gösteriyle 20 Nisan saat 17:00’de Mall of Antalya Gösteri Merkezi’nde!
Aşkım Kapışmak Mall of Antalya Gösteri Merkezi'nde!

Aşkım Kapışmak, 1979 yılında İstanbul'da doğdu. On iki yaşındayken Arif Sağ Müzik Evi'nde konservatuvar eğitimi aldı. Lise yıllarında birçok sahne deneyimi oldu. Liseden sonra Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokuluna girdi. Bölümünde mutlu olmadığını gören bir öğretmeni, onu profesyonel olarak insan ilişkileri ile ilgili çalışmalar yapmaya yönlendirdi. Marmara Üniversitesindeki eğitiminden sonra Amerikan Üniversitesi Newport'ta Davranış Bilimleri- Psikoloji lisansını tamamladı. Ayrıca İstanbul’da birçok kişisel gelişim ve iletişim eğitimleri aldı.

Mezun olduğu Marmara Üniversitesi’nde öğrencilere “Etkili İletişim Becerileri” dersleri verdi, bu sırada birçok üniversiteden de konuşmacı olarak davet aldı. İki yıl boyunca Beden Dili Uzmanlığı ve İletişim Becerileri eğitimi de alan Kapışmak, Türkiye genelinde seminerler vermeye başladı.

Sahnede daha etkili olmak isteyen Aşkım Kapışmak, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde iletişim, beden dili, diksiyon, oyunculuk ve sahne sanatları dersleri alarak üniversitede edindiği bilgileri tek kişilik gösteri şeklinde sahneye koymaya başladı. “Kadınlar Sağdan, Erkekler Soldan” adlı kitabını 2011’de çıkardıktan sonra kitapta yazanları stand up şeklinde sahnelemeye başladı. Son olarak “Elma Dersem Çık- Yeniden Doğuş” adlı kitabını okuyucuya sunan Aşkım Kapışmak, şu an üniversiteler, belediyeler, özel şirketlerde gösteri ve seminerler düzenliyor. Bununla birlikte bireysel ve kurumsal danışmanlık eğitimleri de veriyor.

Aşkım Kapışmak

İyi ve mutlu biri olarak büyük başarıya ulaşmanın yolu nedir? Yaşamımız nasıl anlamlı olur? Neşeye giden yol nedir? Tüm bu soruların cevabını öğrenmek istiyorsanız, 20 Nisan saat 17.00’de ‘’Elma Dersem Çık!’’ seminerinde buluşalım.

Bilet satın almak için tıklayın

Tarih: 19 / 04 / 2019
MALL OF ANTALYA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.