TR EN RU

Çocukları Eğlendirirken Yaratıcıklarını Geliştiren Aquabeads’in Renkli Dünyası Mall of Antalya Adore Oyuncak Mağazası’nda!

Çocuklar tasarımını seçiyor ve boncuklarını dizmeye başlıyor. Tabla üzerinde tasarımları hazır olduğunda üzerine su sıkıyor ve kurumaya bırakıyorlar.
Çocukları Eğlendirirken Yaratıcıklarını Geliştiren Aquabeads’in Renkli Dünyası Mall of Antalya Adore Oyuncak Mağazası’nda!

Çocuklar tasarımını seçiyor ve boncuklarını dizmeye başlıyor. Tabla üzerinde tasarımları hazır olduğunda üzerine su sıkıyor ve kurumaya bırakıyorlar. İşte tasarımları hazır! Birbirinden farklı tasarımlar ve boncuklarla Aquabeads, çocukların sınır tanımayan hayal güçlerini kullanarak el becerilerini geliştirmelerini sağlıyor. Su ile birbirine yapışan boncukları sayesinde Aquabeads, baştan sona çocukların kendi başlarına kendi tasarımlarını yaparak eğlenebilecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri bir deneyim sunuyor. Üstelik şimdi yepyeni yap-çevir tablası ile çocuklar boncuklarının kurumasını beklemeden bir sonraki tasarımlarını hızlıca hazırlayabiliyorlar. Farklı Aquabeads boncuk setleri ile çocuklar daha kabarık ya da daha parlak tasarımlar da yapabiliyorlar. Ayrıca birbirinden farklı temalara sahip setler ile çocuklar kendi Okyanus Dünyalarını veya Peri Dünyalarını oluşturup eğlencenin tadını çıkarabiliyorlar!

Adore Oyuncak

Adore Oyuncak, 1996 yılından bu yana çocukların sağlığına ve gelişimine duyarlı, insanların hayatını renklendiren ve yaratıcılığını geliştiren, çevre bilinci ile nitelikli ve buna bağlı olarak segmentinin en kaliteli ve güvenli oyuncaklarını ülkemize sunuyor. Bugün şirket bünyesinde her biri kalitesiyle fark yaratan, her yaştan çocuğa ve yetişkine hitap eden 4000’den fazla ürün çeşidini Türkiye pazarı ile buluşturuyor. Distribütörlük haklarına sahip olduğu bu kaliteli ürünlerin arkasındaysa kendi alanında dünya lideri olan LEGO, Ravensburger, Thinkfun, Brio, TOMY (Toomies, Lamaze, Tomy Games, John Deere ve Ricky Zoom), Bandai, EPOCH (Slyvanian Families, Aquabeads), Schleich, Goliath, Revell, Winx, 44 Kedi ve Carrera gibi markalar yer almaktadır.

Tarih: 05 / 07 / 2021
MALL OF ANTALYA
Kategori: ÇOCUK
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.