TR EN RU

2020'nin Makyaj Trendine Hazır Mısınız?

Birbirinden canlı renkler, sanatsal dokunuşlar, parlak yanaklar ve özgün dudaklar… 2020’ye havalı bir giriş yapmanızı sağlayacak bu yeni makyaj trendi, marjinalliği ve parlaklığı ile sezona damgasını vuracak gösterişli detaylardan birisi oluyor.
2020'nin Makyaj Trendine Hazır Mısınız?

Birbirinden canlı renkler, sanatsal dokunuşlar, parlak yanaklar ve özgün dudaklar… 2020’ye havalı bir giriş yapmanızı sağlayacak bu yeni makyaj trendi, marjinalliği ve parlaklığı ile sezona damgasını vuracak gösterişli detaylardan birisi oluyor. Yüz makyajından göz makyajına, dudak makyajından kaş makyajına kadar her detayı kucaklayan bu göz alıcı trendi, gelin hep birlikte inceleyelim.

 

Makyajın Yeni Göz Bebeği: Işıltılı Dokunuşlar>
Işıltılı Makyaj
Işıltılı ve canlı görünüşüyle sezona damgasını vuracak olan parlak makyajlar, iddialı ve göz alıcı yapısıyla 2020’nin yeni göz bebeği olacak. Işıltılı kontürlerden simli ve parlak aksesuarlara, bronz dokunuşlardan abartılı makyajlara kadar uzanan bu canlılık, özgün görüntüsü ile ışıltı sevenleri memnun etmeye hazırlanıyor. Hem günlük hem de gece makyajı için oldukça uygun olan bu ışıltılı dokunuşları dilediğiniz zaman siz de deneyimleyerek bu yılın ışığını güzelliğinize yansıtabilirsiniz.

 

Canlılığı ile Dikkatleri Üzerine Çeken Neon Renkler
Neon Renkler
2020’nin belki de en iddialı makyaj türlerinden birisi olan neon renk makyajlar, hem çarpıcı yapısı hem de oldukça iddialı görüntüsü ile bu yılın en marjinal seçeneklerinden. Altın, gümüş, mavi gibi canlı renk farlardan abartılı pembe ve kırmızı yanaklara kadar uzanan neon çılgınlığı, ojelerde ve rujlarda da tarzını korumaya devam edecek. 70’lere ve 80’lere geri dönüş yapan moda akımı ile siz de neon renk makyajınızı birleştirerek 2020 modasının çarpıcılığını bütün canlılığı ile yansıtabilirsiniz.

 

Sanatsal Dokunuşlarla Özgünleşen Makyajlar
Sanatsal Dokunuşlar
Canlı renkler, geometrik şekiller ve sıra dışı figürlerle makyaja yeni bir soluk getiren sanatsal dokunuşlar, hiç şüphesiz 2020’nin en iddialı tercihlerinden birisi olacak. Ağırlıklı olarak göz makyajında tercih edilen bu asi dokunuşlar, modaya ve trendlere bambaşka bir soluk getiren farklılığıyla bütün ilgiyi hak ediyor.

 

Siz de 2020’nin yeni makyaj trendi ile göz kamaştırmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan her şeyi Mall of Antalya Flormar mağazasında bulabilirsiniz.

Tarih: 10 / 12 / 2019
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.