TR EN RU

2020 Yılının En Popüler Sonbahar Moda Trendleri

2020 sonbahar, 2021 kış sezonunun moda trendini tek kelimeyle 'çekicilik' olarak özetleyebiliriz. Sizler için derlediğimiz bu yılın en popüler moda trendlerini öğrenmek için yazımıza göz atın..
2020 Yılının En Popüler Sonbahar Moda Trendleri

İşlemeli, Dantelli Kol Detayları
Dantel  Kol
Bu sonbaharın en dikkat çeken detayları kollarda birleşiyor. Karpuz kol, vatkalar, işlemeli, dantelli kol detaylarıyla tüm gözler kollara kayıyor olacak. Bu senenin trendlerini kaçırmak istemiyorsanız alışverişlerinizde kol detaylarına dikkat etmelisiniz.

 

Fransız Beresi
Fransız Beresi
Henüz dolabınızda yer almıyorsa en kısa sürede bir adet almalısınız çünkü bu sene de Fransa’dan gelen bu akıma uyum sağlayacağız gibi görünüyor.

 

Kemerler Ön Planda
İnce, kalın, metalik veya deri hiç fark etmiyor çünkü 2020 Sonbahar sezonunun vazgeçilmez aksesuarlarından biri de kemerler olacak. Elbise ve pantolonların yanı sıra ceket ve hırkalarla da kombin edebiliriz.

 

Renkli Ekoseler
Renkli Ekoseler
Ekoseleri artık hayatın her alanında görüyoruz. Yastık kılıfları, koltuk şalları gibi ev dekorasyonunun da vazgeçilmezi oldu. Giyimde de sezona damga vuracak bu deseni modern haliyle kullanabiliriz.

 

Olmazsa Olmaz Kırmızı!
Bu sezon modayı yakından takip ediyorsanız gardırobunuzun  vazgeçilmezinin kırmızı olduğunu da çok iyi biliyorsunuz. Baharda kırmızı ceket, mont yada trençkot alırken kırmızının en canlı renklerini almaktan çekinmeyin.

 

Sezonun tüm modasını Mall of Antalya H&M’de takip edebilirsiniz.

Tarih: 18 / 09 / 2020
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.