TR EN RU

2020 Sonbahar'ının Moda Renkleri

Sonbaharda genellikle toprak tonları ve pastel ton kıyafetler ve aksesuarlar tercih edilir. Peki bu renklerden sıkılmadınız mı..
2020 Sonbahar'ının Moda Renkleri

Sonbaharda genellikle toprak tonları ve pastel ton kıyafetler ve aksesuarlar tercih edilir. Peki bu renklerden sıkılmadınız mı? 2020 sonbahar modasındaki renkleri kullanarak daha sofistike ve daha ilgi çekici olabilirsiniz.

 

Moda Renk KırmızıKırmızı: Kırmızının canlı ve parlak renklerini kullanarak hem enerjinizi yükseltip hem de tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Kırmızı bir kazak, çanta veya bir ayakkabı ile doğru renk kombinleri yaparak modanın nabzını tutabilirsiniz.

 

Moda Renk ŞeftaliŞeftali Tonları: Kırmızı kullanacak kadar iddalı olmak istemeyip daha pastel tonları tercih ediyorsanız bu senenin favori pastel tonu şeftali. Son dönemlerde ev dekorasyonunda en fazla tercih edilen bu renk sonbaharla beraber giyim ve aksesuarda da öne çıkıyor.

 

Moda Renk MaviMavi: 2020’ye girerken bu senenin pantone mavi senesi olduğunu biliyorduk ve seneyi mavi tonlarıyla devam ettiriyoruz. Maviden vazgeçmeyenler için sevindirici bir haber 2021 yılında da her alanda mavi tonlarının kullanımı devam edecek.

 

Moda Renk YeşilDeniz Yeşili: Londra ve New York moda haftasında öne çıkan renklerden biri de deniz yeşili. Hem klas hem de cesur olmayı sevenler için doğanın kalbinden bir renk. Krem ve siyahla kombinlendiğinde tüm gözler üzerinizde olacak.

 

Moda Renk BeyazBeyaz: Sonbahar gelince koyu renklerin içinde hapsolmak istemeyenlerin tercihi beyaz olacaktır. Beyaz ceketler ve aksesuarları nereden bulacağım diye düşünmeyin tüm markalardan bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Sezonun tüm moda renklerini ve en çok tercih edilen markalarını MOA’da bulabilirsiniz.

Tarih: 19 / 10 / 2020
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.