TR EN RU

2019 Sonbahar Trend Alarmı: 70’lere ve 80’lere Geri Dönüş

Modanın en gösterişli dönemlerine ev sahipliği yapan 70’li ve 80’li yıllar, birbirinden renkli trendleri ile tekrardan gün yüzüne çıkarak 2019 Sonbahar Kreasyonunu renklendiriyor..
2019 Sonbahar Trend Alarmı: 70’lere ve 80’lere Geri Dönüş

Modanın en gösterişli dönemlerine ev sahipliği yapan 70’li ve 80’li yıllar, birbirinden renkli trendleri ile tekrardan gün yüzüne çıkarak 2019 Sonbahar Kreasyonunu renklendiriyor. İspanyol paça pantolonlardan, balıkçı yaka trikolara; uzun ve maskülen ceketlerden, ipek gömleklere kadar oldukça zıt trendlerin yer aldığı 70’li ve 80’li yıllar akımı, bu sezon çarpıcılığı ve şıklığı ile sizlere özgün bir görünüm kazandıracak.

 

Deri Etekler ile Sezona Midi Bir Giriş Yapın
Deri Etekler
Bu sezonun en şık parçalarından birisi olan deri etekler, çarpıcı ve gösterişli yapılarıyla sizlere midi bir şölen yaşatacak. Her şeyle kombinlenebilen yapısı sayesinde sonbaharın en çok tercih edilen ürünlerinden birisi olan deri etekleri bu sezon midi boy seçerek, 70’li ve 80’li yılların nadide şıklığını hissedebilirsiniz. İster gömlekle ister t-shirt ile isterseniz de kazakla dilediğiniz gibi kombinleyebileceğiniz deri eteğiniz, her daim hayran dolu bakışların üzerinizde olmasını sağlayacak.

 

Ekose Ceketlerin ve Aksesuarların Ahenk Uyumu
Ekose Ceketler
70’li ve 80’li yılların moda ikonu haline gelen ekose desenler, bu sonbahar birbirinden muhteşem ceketler ve aksesuarlar ile birleşerek, trend düşkünlerine eşsiz bir marjinallik sağlayacak. Zıtlıkları ve uyumu aynı anda mümkün kılan ekose akımını siz de dilediğiniz bir ceket ve aksesuar kombini ile eşleştirerek bu müthiş akıma katılabilirsiniz. Ağırlıklı olarak toprak tonlarının ekose modellere renk kattığı aksesuarlar, soft ve canlı renklere sahip çeşitliliğiyle de sonbahar aylarınızı canlandıracak.

 

Renkli Pantolon Ceket Takımları ile Sonbahara Nostaljik Bir Hava Katın
Pantolon ve Ceket Takımları
Bu sezonun belki de en dikkat çekici tarzlarından birisi olan pantolon ceket takımları, rengârenk çeşitliliği ile sonbahara müthiş bir canlılık getirecek. 70’li ve 80’li yılların ince detaylarını günümüz ile harmanlayan bu büyüleyici takımları ister ofiste, ister bir davette, isterseniz de bir akşam etkinliğinde giyebilirsiniz. Her daim şık ve zarif bir görünüm kazanmanıza yardımcı olan pantolon ceket takımları sonbaharın nostaljik ruhunu hissetmenizi sağlayacak.

 

Siz de bu sonbaharın en trend ürünleriyle 70’lere ve 80’lere büyüleyici bir dönüş yapmak istiyorsanız Mall of Antalya ve Deepo Outlet Center ADL, H&M, İpekyol ve Rue mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Tarih: 07 / 11 / 2019
MALL OF ANTALYA
Kategori: MODA
© 2018 MOA Blog. Tüm hakları saklıdır.