Etkinlikler

Mucize 2 Aşk Filminin Galası 18 Aralık 2019’da Mall of Antalya'da

2015 yılında vizyona giren Mucize filminin devamı niteliğinde olan Mucize 2 Aşk, 18 Aralık 2019 Çarşamba günü saat 18.30’da film ekibi ile birlikte Mall of Antalya alışveriş merkezinde galasını gerçekleştirecek. Vizyon tarihinden kısa bir süre sonra Antalya’da seyirci ile buluşacak olan ekip, sevenleri ile birlikte Mucize 2 Aşk filmini izleyecek.

Mucize 2: Aşk Film Galası

Yönetmenliğini ve senaryosunu Mahsun Kırmızıgül’ün üstlendiği Mucize 2 Aşk, zengin oyuncu kadrosu ile sezonun iddialı filmleri arasında yer alıyor. Mert Turak, Biran Damla Yılmaz gibi ilk filmden tanıdık oyuncuların yanı sıra, Fikret Kuşkan, Erdal Özyağcılar gibi yeni usta oyuncular da filme yeni bir soluk getiriyor. İlk filmden tanıdığımız Aziz ve eşi Mızgin’in hayat mücadelesini anlatan Mucize 2 Aşk, yer yer hüzün yer yer tebessüm dolu sahneleri ile seyircinin aklında yer etmeyi amaçlıyor.

Siz de klasikler arasında yerini alacak bu filmi, oyuncularla birlikte izlemek istiyorsanız, 18 Aralık 2019 Çarşamba günü saat 18.30’da Mall of Antalya Cinetech sinemalarına davetlisiniz.

© 2019